language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  10 порад, які допоможуть мотивувати співробітників

  motivationУ бізнесі з Китаєм дуже важливо, щоб ваші співробітники були лояльними та відповідальними. Так, кожна доставка Китай-Україна принесе вам більше покупців та прибутку. Щоб співробітники працювали з максимальною ефективністю, забезпечте правильну мотивацію. Про те, як це зробити писали багато хто з “великих”. Ми зібрали найкращі, на наш погляд, поради, які допоможуть вам налагодити робочі процеси в компанії:

  1. Ви не можете, в принципі, мотивувати своїх співробітників. Можна довго сперечатися щодо цього, але так відбувається насправді. Неможливо підняти мотивацію у людей, якщо вони перебувають на нелюбимій роботі. Мотивація виходить від натхнення, тому необхідно надихати своїх людей цікавими та надихаючими цілями, і тоді результат не забариться.

  2. Створення мотивуючого середовища. Робоче середовище дуже впливає на продуктивність співробітників. Кожен бізнес має свою культуру, яка складається з таких дрібниць, як декор, графік робіт, розташування меблів і т.д. З таких невеликих факторів і складається культура та робоче середовище кожної компанії. Тому робіть різні дрібниці для створення власної культури, завдяки якій ваші співробітники займатимуться перепродажем доставки з Китаю з потрійною силою.

  3. Залучення своїх співробітників до прийняття рішень, які стосуються їх інтересів. Кожен колектив на будь-якому підприємстві хоче не просто працювати, а стати чимось більшим. Тому дайте таку можливість своїм співробітникам, оскільки ви опинитеся лише у плюсі.

  4. Поділіться своїми планами зі співробітниками та змусіть їх у цьому брати участь. Адже якщо постійно надихати людей, але не розповідати про плани, то ваша фірма незабаром просто розвалиться.

  5. Наймайте вже вмотивованих людей. Американський бізнесмен Браян Скудмайер в одному з інтерв’ю розповідав, що вони не мотивують людей, а наймають уже мотивованих співробітників. Кожен кандидат ретельно вивчається перед тим, як приймається на роботу.

  6. Заохочуйте неординарне мислення, творчий підхід та ініціативу. Особливо якщо це стосується ідей товарів для доставки з Китаю до Києва, які принесуть вам прибуток.

  7. Діліться прибутком. Гроші, звичайно, є короткостроковою, але досить ефективною мотивацією, але якщо крім них у вас нічого більше, ні, то можна скористатися і ними. Участь отримання прибутку є лише одним способом з багатьох, але який за мотивацією займає одне з перших місць. Якщо ви пропонуєте своїм співробітникам акції компанії, завдяки яким можна в майбутньому отримати непоганий відсоток прибутку, але при цьому вони не можуть ні на що вплинути, то такої мотивації не вистачить.

  8. Пропозиція різноманітної та цікавої вигоди. Наприклад, надайте своїм співробітникам абонементи до фітнес-клубу або забезпечте їх медичною та стоматологічною страховкою. Можливо, ви зможете мотивувати їхньою бартерною основою, ділячись доставкою Китай-Україна.

  9. Звільняйте людей, які ходять до вас на роботу, як на каторгу. З ними вам буде дуже важко досягти значних цілей. Але це не означає, що не слід давати людям шансу. Адже до кожної людини потрібен свій підхід, і якщо у когось навіть після певного часу не виникає жодного натхнення, то краще розлучатися з такими людьми і взяти на їхнє місце дійсно мотивованих та натхненних співробітників.

  10. Скажіть спасибі співробітникам за їхню добре виконану роботу. Показуйте своїм співробітникам, що ви бачите, як важко їм доводиться. Якщо вони не відчують, що їх цінують, то рано чи пізно вони підуть.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01