X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

5 книг для бізнесу з Китаєм

business-book-topcargoПочаток і просування бізнесу з іншою країною може стати непростим завданням через відмінності в світогляді. Нерозуміння тонкощів не завадить купити відеореєстратор або пилку для нігтів одного разу, але однозначно стане перепоною на шляху довготривалої співпраці та відмінного взаєморозуміння. Хочете особливого, прихильного ставлення і коректної робочої етики? Варто попрацювати і розібратися хоча б з верхнім шаром безлічі тонкощів китайського менталітету. Зате потім ви будете вдячні самі собі, а різна культура не завадить вам успішно отримати авіа карго з Китаю.

Компанія «Topcargo» підібрала кілька книг, які допоможуть вам краще зрозуміти свого зарубіжного партнера, дадуть відповідь на вже існуючі питання і допоможуть запобігти нові.

1. Володимир Марченко «Як стати сюнді»

1-book

Невміння вести себе з китайським партнером може коштувати вам не тільки угоди, але і всієї співпраці в цілому. Автор цікавий хоча б тим, що він сам є успішним підприємцем, довгий час працюють в Шанхаї. Легкий склад, цікаві моменти з власної практики, свіжий погляд на галасливі вулиці китайських мегаполісів захоплять вас з перших сторінок. Подібні поради значно спростять такий важливий пункт як авіадоставка з Китаю.

2. Джеймс Макгрегор «Ваш мільярд покупців. Кращі світові практики бізнесу з Китаєм »

2-book

Цю книгу можна назвати справжньою знахідкою для людей, які прагнуть просувати власний бізнес в Китаї. З огляду на семимильні кроки, якими просувається економіка Китаю, це надзвичайно корисні знання і навички. А щоб ваша доставка авіа вантажів з Китаю пройшла на вищому рівні варто звернути увагу на деякі ази. Головна перевага цієї книги це реальні приклади з життя, які дозволяють легше зрозуміти те, що намагається донести до свого читача автор.

3. Дональд Н. Саллі, Юн Ван «Made in China. Чому західні менеджери можуть навчитися у провідних китайських підприємців »

3-book

Багато хто до цих пір відносяться зі скептицизмом до китайським менеджерам і це є ключовою помилкою. Навіть люди, які активно співпрацюють зі сходом, можуть дозволити собі відпустити колючі коментарі і зовсім далекі від благодушності жарти. Хоча китайська система управління персоналом і маркетинг довели свою ефективність і вивели економіку своєї держави на рівень з іншими, більш успішними державами. Приклади – це те заради чого ви повинні відкрити цю книгу. Автор пильно, немов під мікроскопом, розглядає багато успішних компаній Китаю (Lenovo, наприклад) і їх західних конкурентів. Безліч порад і цікавих деталей зроблять вашу роботу з китайськими постачальниками більш легким і приємним.

Незважаючи на передові технології і організованість китайського менеджменту, авіадоставка вантажів з Китаю може зустріти на шляху багато перешкод. Зверніться в компанію Topcargo і отримаєте свій товар в найкоротші терміни.

4. Одед Шенкар «Китай: вік XXI»

4-book

Американці першими звернули увагу на виробничий потенціал Китаю. Але навряд чи вони підозрювали весь масштаб переміщення виробничих потужностей із західних країн. Автор розглядає Wal-mart, велику торговельну американську мережу супермаркетів в якості прикладу. Адже її обсяг торгівлі з Китаєм становить 10% всього американського торгового обороту з Піднебесної. Якщо вам цікаві прогнози взаємин Китаю з іншими країнами, ця книга відповість на безліч ваших запитань.

5. Харрі фон Зенгер «36 стратагем для менеджерів»

5-book

У кожних переговорах присутній частка хитрості. Саме ці китайські хитрощі і прийоми для менеджерів автор і розбирає в цій книзі. Китаєць ставиться з повагою до вміння перехитрити свого супротивника, особливо якщо ти з іншої країни. Головна перевага цієї книги – практика і приклади на реальних ситуаціях з бізнесу. Автор пояснює теорію легко і доступно. А якщо угода все ж не ладиться, можна звернутися в компанію Topcargo. Ми допоможемо з пошуком постачальників і своєчасно відправимо Ваш товар в Україну.

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01