language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  5 книг для бізнесу з Китаєм

  business-book-topcargoПочаток і просування бізнесу з іншою країною може стати непростим завданням через відмінності в світогляді. Нерозуміння тонкощів не завадить купити відеореєстратор або пилку для нігтів одного разу, але однозначно стане перепоною на шляху довготривалої співпраці та відмінного взаєморозуміння. Хочете особливого, прихильного ставлення і коректної робочої етики? Варто попрацювати і розібратися хоча б з верхнім шаром безлічі тонкощів китайського менталітету. Зате потім ви будете вдячні самі собі, а різна культура не завадить вам успішно отримати авіа карго з Китаю.

  Компанія «Topcargo» підібрала кілька книг, які допоможуть вам краще зрозуміти свого зарубіжного партнера, дадуть відповідь на вже існуючі питання і допоможуть запобігти нові.

  1. Володимир Марченко «Як стати сюнді»

  1-book

  Невміння вести себе з китайським партнером може коштувати вам не тільки угоди, але і всієї співпраці в цілому. Автор цікавий хоча б тим, що він сам є успішним підприємцем, довгий час працюють в Шанхаї. Легкий склад, цікаві моменти з власної практики, свіжий погляд на галасливі вулиці китайських мегаполісів захоплять вас з перших сторінок. Подібні поради значно спростять такий важливий пункт як авіадоставка з Китаю.

  2. Джеймс Макгрегор «Ваш мільярд покупців. Кращі світові практики бізнесу з Китаєм »

  2-book

  Цю книгу можна назвати справжньою знахідкою для людей, які прагнуть просувати власний бізнес в Китаї. З огляду на семимильні кроки, якими просувається економіка Китаю, це надзвичайно корисні знання і навички. А щоб ваша доставка авіа вантажів з Китаю пройшла на вищому рівні варто звернути увагу на деякі ази. Головна перевага цієї книги це реальні приклади з життя, які дозволяють легше зрозуміти те, що намагається донести до свого читача автор.

  3. Дональд Н. Саллі, Юн Ван «Made in China. Чому західні менеджери можуть навчитися у провідних китайських підприємців »

  3-book

  Багато хто до цих пір відносяться зі скептицизмом до китайським менеджерам і це є ключовою помилкою. Навіть люди, які активно співпрацюють зі сходом, можуть дозволити собі відпустити колючі коментарі і зовсім далекі від благодушності жарти. Хоча китайська система управління персоналом і маркетинг довели свою ефективність і вивели економіку своєї держави на рівень з іншими, більш успішними державами. Приклади – це те заради чого ви повинні відкрити цю книгу. Автор пильно, немов під мікроскопом, розглядає багато успішних компаній Китаю (Lenovo, наприклад) і їх західних конкурентів. Безліч порад і цікавих деталей зроблять вашу роботу з китайськими постачальниками більш легким і приємним.

  Незважаючи на передові технології і організованість китайського менеджменту, авіадоставка вантажів з Китаю може зустріти на шляху багато перешкод. Зверніться в компанію Topcargo і отримаєте свій товар в найкоротші терміни.

  4. Одед Шенкар «Китай: вік XXI»

  4-book

  Американці першими звернули увагу на виробничий потенціал Китаю. Але навряд чи вони підозрювали весь масштаб переміщення виробничих потужностей із західних країн. Автор розглядає Wal-mart, велику торговельну американську мережу супермаркетів в якості прикладу. Адже її обсяг торгівлі з Китаєм становить 10% всього американського торгового обороту з Піднебесної. Якщо вам цікаві прогнози взаємин Китаю з іншими країнами, ця книга відповість на безліч ваших запитань.

  5. Харрі фон Зенгер «36 стратагем для менеджерів»

  5-book

  У кожних переговорах присутній частка хитрості. Саме ці китайські хитрощі і прийоми для менеджерів автор і розбирає в цій книзі. Китаєць ставиться з повагою до вміння перехитрити свого супротивника, особливо якщо ти з іншої країни. Головна перевага цієї книги – практика і приклади на реальних ситуаціях з бізнесу. Автор пояснює теорію легко і доступно. А якщо угода все ж не ладиться, можна звернутися в компанію Topcargo. Ми допоможемо з пошуком постачальників і своєчасно відправимо Ваш товар в Україну.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01