language-switcher

  • Русский
  • X

    Залишіть ваш відгук

    Ваша оцінка

    Цена
    Качество
    Сроки
    • 044 353 00 01
    • 097 203 19 55
    • 048 738 77 81
    • 093 170 22 13

    ТОП-5 помилок під час митного оформлення

    При імпорті, або експорті продукції кожен підприємець стикається з процесом митного оформлення. Дуже часто будь-яка допущена помилка може коштувати не лише великі суми, а й взагалі заборону транспортування певного виду вантажу вашою компанією. Тому необхідно якомога детальніше ознайомитися з процесом митного оформлення для того, щоб у майбутньому не допускати похибок та успішно доставляти свій товар до місця призначення.

    У цій статті ми розберемо п’ять найпопулярніших помилок, яких допускає навіть досвідчені підприємці, займаючись транспортуванням товару з однієї країни до іншої.

    1.  Недотримання Інкотермс.

    Крім законодавчої бази країни, в яку ви ввозите товар, існують також Інкотермс.

    Інкотермс – це перелік встановлених правил та законів торговельних відносин між закордонними контрагентами.

    Цей перелік норм регулює моменти, які безпосередньо відносяться до страхування, логістики та інших питань, не врахованих у законодавстві.

    Уникнути помилок при митному оформленні можна, якщо правильно вибрати необхідні умови. Тому що найчастіше неправильно обрані норми Інкотермс можуть спричинити штрафи або просто чималі витрати. Яскравим прикладом є момент, коли вибирають бік, який приймає він експортні витрати. Може це бути одержувач, або відправник. Слід вибирати з того, наскільки вигідною може бути пропозиція. Але перед тим, як робити остаточний вибір, необхідно ретельно зважити всі «за» і «проти». Кожна доставка повинна розглядатися індивідуально, враховуючи вартість товару, перевезення та інше.

    1. Неправильно заповнені документи.

    Робота з документацією – один з найскладніших етапів роботи з транспортуванням продукції. Тому не дивно, що фахівець будь-якого рівня, від найвищого до найнижчого, може припуститися помилок при заповненні митних накладних. Найчастіше це відбувається при роботі з кодом ТН ЗЕД, тому що існує багато нюансів при роботі з цим кодуванням. Якщо код продукції та його характеристика відрізняються, то це є досить серйозним порушенням, яке може спричинити штрафні санкції, або ж значно збільшити терміни доставки товарів, затримавши його на кордоні країн. Далі наведені неточності, які можуть пригальмувати процес транспортування:

    • Неправильно вказано масу товару.
    • Вартість продукції не відповідає заявленій у документах.
    • Некоректно вказані габарити товару.
    • Неточності в інформації про вантажоодержувача, місце отримання тощо
    1. Неправильно складена митна декларація.

    Як уже говорилося в минулому пункті, точне і правильне оформлення документів – це на 80% запорука успішного транспортування вантажу через кордон. Під час складання митної декларації найважливіше – здійснити правильний розрахунок витрат, та був вибрати необхідний порядок доставки. Наступним кроком буде оплата товару та підписання договору. Це найоптимальніший шлях для вигідного здійснення перевезення та проходження митниці без штрафів та додаткових витрат.

    1. Обман співробітників митного органу.

    Часто з метою економії покупці хочуть обдурити службу митниці для того, щоб потім отримати більший прибуток із продажу своєї продукції.

    Найпоширеніша – це «маскування» продукту під товари іншої категорії. Це робиться через те, що, наприклад, на одну категорію товарів мито менше, ніж на іншу. З боку митного органу головне покарання за це – конфіскація, або ж утилізація продукції, що перевозиться. Щоб повернути її власнику, крім сплаченого штрафу необхідно буде провести судовий розгляд.

    1. Розбіжності оплати та моделі митного оформлення.

    Закриває наш ТОП помилок у митному оформленні – помилка при оплаті митних платежів. Вона може бути випадковою, може бути здійснена банком, або платником, але суть неприємної ситуації в тому, що через неї вантаж може не доїхати до місця призначення вчасно. Компанія-одержувач вносить плату за вантаж безпосередньо з рахунку свого підприємства, проте при цьому обрана модель ТО – зовнішньоторговельний контракт логістичної компанії. Тут доречно зробити імпортне митне оформлення, але під зовнішньоторговельну угоду покупця.

    Існує крім цих п’яти ще досить велика кількість непорозумінь, помилок, незрозумілих, яких можна допустити при процесі оформлення транспортування вантажу. Саме тому найчастіше і маленькі, і великі компанії при закупівлі продукції наймають професіоналів, які можуть якісно та в повному обсязі провести всі підготовчі та документальні роботи, щоб товар, замовлений покупцем, вчасно прибув до місця призначення.

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Замовити доставку

    Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

    Звертайтесь до нас

      Останні новини

      Доставка вантажів з Південної Кореї

      Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

      Викуп товару з майданчика TAOBAO

      Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

      Доставка вантажів з Тайвані

      Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

      Рецензії на есе – кому користуватися?

      Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

      language-switcher-fixed

    • Русский
      • 044 353 00 01