language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  5 причин відвідати Кантонський ярмарок

  kanton-chinaКантонський ярмарок – найбільший торговий ярмарок у Китаї. Якщо доставка товару з Китаю оптом – це основа вашого бізнесу, то участь у цій події – можливість вийти на новий рівень .

  Перша Кантонська виставка була проведена в 1957 році. За 60 років свого існування вона стала одним з найбільш масштабних ярмарків міжнародної торгівлі, який представляє найповніший асортимент товарів. Сюди з’їжджаються з усього світу, щоб укласти вигідні довгострокові контракти на доставку товару з Китаю.

  Ярмарок проводиться двічі на рік у торговому центрі Китаю – місті Гуанчжоу. Складається захід із двох сесій:

  – весняна сесія триває з 15 квітня по 25 травня;

  – осіння – з 15 жовтня до 5 листопада.

  Кожна сесія включає три різні етапи, кожен з яких триває 5 днів, а перерва між ними – 4 дні. Кожен із періодів на ярмарку виставляється понад 150 тисяч товарів.

  Виставковий комплекс в Гуанчжоу – це 700 тис. кв. м виставкових площ. Такі масштаби не можуть не вражати!

  5 Причин відвідати Кантонський ярмарок:

  1. Налагодження ділових відносин із експонентами. Цей ярмарок – це головна вітрина китайської промисловості, виставка експортно-імпортних товарів, яка проходить у найбільшому виставковому центрі “Пачжоу”. Тут ви зможете не тільки побачити багатство представленого асортименту товарів, а й домовитися про доставку товару з Китаю за оптимальною ціною та налагодити стосунки з потенційними партнерами.

  2. Мотивація. У виставковій зоні експорту свою продукцію представляють делегації таких країн, як Німеччина, Польща, Словаччина, Туреччина, Україна, Росія, Японія, Саудівська Аравія, Корея, Великобританія, Франція, Італія тощо. До складу цих делегацій входить понад десять тисяч торгових підприємств, дослідних інститутів тощо. Дане видовище не може не мотивувати розвивати свій бізнес і прагнути нових досягнень.

  3. Маркетинговий хід. Тут ви зможете прорекламувати свій бізнес з метою його виходу на міжнародний рівень та знайти нових партнерів чи клієнтів.

  4. Обмін досвідом. Такі заходи – це не тільки можливість укласти домовленість з експонентами, що вас цікавлять, про доставку товару з Китаю. Це насамперед обмін досвідом. На Кантонському ярмарку ви зможете познайомитися з багатьма успішними бізнесменами, які із задоволенням поділяться своєю історією успіху та обов’язково вислухають вашу. Цей ярмарок – джерело нових ідей для розвитку та стартапів.

  5. Можливість укласти вигідний контракт. У рамках виставки (за 15 днів) укладаються контракти на суму понад 30 млрд. доларів! Саме тому відвідування цього заходу – чудова можливість налагодити контакти та знайти свого покупця чи продавця.

  Безпечну та оперативну доставку товару з Китаю оптом гарантує компанія Topcargo. Умови співпраці можна обговорити за телефоном 044-391-11-73.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01