language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  5 стереотипів про бізнес з Китаєм

  бізнес-с-Китай

  1. Китайські високоякісні товари

  Найбільш важливим стереотипом, який припустив скептики про доставку вантажу China Ukraine-це погана якість продукції. Насправді, щоб зрозуміти повну виробничі потужності і потенціал китайських заводів, достатньо поглянути на список компаній, що співпрацюють з ними, таких як Adidas або Apple. І краще всього відвідати одну з китайських виставок товарів. І ці речі відмінної якості можна замовити набагато дешевше, іноді вигоду перевищує 60-70 відсотка!

  2. Легкість і дешевизна впровадження нових ідей

  Китайські заводи з їх величезною виробничою потужністю допоможуть принести життя все, від малої персоналізації (наприклад, гравіювання логотипу бренду) до створення нової моделі. Це використовується багатьма американськими компаніями, наприклад, творець GoPro доручив виробництво одного з китайських заводів. Ваша Доставка вантажу може бути наступною великою перерву на ринку.

  3. Вам не потрібно їхати в Китай, щоб почати бізнес

  Звичайно, в майбутньому ви можете показати бажання побачити виробництво або відвідати китайську виставку для пошуку нового продукту, але для початку вам навіть не потрібно виходити з дому! Торговельні Інтернет-портали, як Алібаба і AliExpress допоможе вам вибрати постачальника. Ви можете оплатити замовлення через безпечні платіжні системи, як PayPal. Якщо ви все ще є якісь сумніви, ви можете зв’язатися з Topcargo, щоб перевірити надійність вашого майбутнього постачальника.

  4. Можливість знайти чергову «гарячу» новинку сезону за хорошою ціною

  Унікальна пропозиція є ключем до вашої успішної позиції на ринку. Величезний вибір китайських товарів дозволяє знайти те, що ще не представлені у вашому регіоні або навіть ваша країна. Погодьтеся, щоб почати продавати наступний 3D Pen є одним з перших-дуже спокусливі ідеєю. Перегляд блогів і новинних порталів про вашому районі. Якщо вартість оригінального продукту занадто висока, швидше за все, ви зможете знайти альтернативу на китайському ринку. Трохи пошуків і вигод може перевищувати вартість товару!

  5. Вам не потрібен величезний стартовий капітал для початку роботи

  На додаток до того, що китайські товари самі по собі набагато дешевше, ніж їхні колеги з інших країн, є багато інших способів зберегти. Від вибору способу транспортування до можливості отримати знижку від постачальника для оптових замовлень.

  Ви також можете використовувати зараз популярні Drop-Shipping схемою. Знайти постачальника для роботи за цією схемою, розмістити пропозицію на сайті або в соціальних мережах, збирати замовлення від тих, хто бажає, відправляти замовлення на постачальника і отримати відсоток від покупки. Пара таких поставок принесе додатковий прибуток для переходу до оптових замовлень.

  Переконавшись, що ви хочете, щоб почати співпрацю з китайським постачальником і замовлення доставки вантажу Китай, почати збір надійної компанії. Наприклад, з Топвантажем ваш вантаж буде застрахований і доставлений якомога швидше на ваш склад в Україні!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01