X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

5 стереотипів про бізнес з Китаєм

бізнес-с-Китай

1. Китайські високоякісні товари

Найбільш важливим стереотипом, який припустив скептики про доставку вантажу China Ukraine-це погана якість продукції. Насправді, щоб зрозуміти повну виробничі потужності і потенціал китайських заводів, достатньо поглянути на список компаній, що співпрацюють з ними, таких як Adidas або Apple. І краще всього відвідати одну з китайських виставок товарів. І ці речі відмінної якості можна замовити набагато дешевше, іноді вигоду перевищує 60-70 відсотка!

2. Легкість і дешевизна впровадження нових ідей

Китайські заводи з їх величезною виробничою потужністю допоможуть принести життя все, від малої персоналізації (наприклад, гравіювання логотипу бренду) до створення нової моделі. Це використовується багатьма американськими компаніями, наприклад, творець GoPro доручив виробництво одного з китайських заводів. Ваша Доставка вантажу може бути наступною великою перерву на ринку.

3. Вам не потрібно їхати в Китай, щоб почати бізнес

Звичайно, в майбутньому ви можете показати бажання побачити виробництво або відвідати китайську виставку для пошуку нового продукту, але для початку вам навіть не потрібно виходити з дому! Торговельні Інтернет-портали, як Алібаба і AliExpress допоможе вам вибрати постачальника. Ви можете оплатити замовлення через безпечні платіжні системи, як PayPal. Якщо ви все ще є якісь сумніви, ви можете зв’язатися з Topcargo, щоб перевірити надійність вашого майбутнього постачальника.

4. Можливість знайти чергову «гарячу» новинку сезону за хорошою ціною

Унікальна пропозиція є ключем до вашої успішної позиції на ринку. Величезний вибір китайських товарів дозволяє знайти те, що ще не представлені у вашому регіоні або навіть ваша країна. Погодьтеся, щоб почати продавати наступний 3D Pen є одним з перших-дуже спокусливі ідеєю. Перегляд блогів і новинних порталів про вашому районі. Якщо вартість оригінального продукту занадто висока, швидше за все, ви зможете знайти альтернативу на китайському ринку. Трохи пошуків і вигод може перевищувати вартість товару!

5. Вам не потрібен величезний стартовий капітал для початку роботи

На додаток до того, що китайські товари самі по собі набагато дешевше, ніж їхні колеги з інших країн, є багато інших способів зберегти. Від вибору способу транспортування до можливості отримати знижку від постачальника для оптових замовлень.

Ви також можете використовувати зараз популярні Drop-Shipping схемою. Знайти постачальника для роботи за цією схемою, розмістити пропозицію на сайті або в соціальних мережах, збирати замовлення від тих, хто бажає, відправляти замовлення на постачальника і отримати відсоток від покупки. Пара таких поставок принесе додатковий прибуток для переходу до оптових замовлень.

Переконавшись, що ви хочете, щоб почати співпрацю з китайським постачальником і замовлення доставки вантажу Китай, почати збір надійної компанії. Наприклад, з Топвантажем ваш вантаж буде застрахований і доставлений якомога швидше на ваш склад в Україні!

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01