language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  7 місць, які потрібно відвідати у Ліцзяні

  shaolinskij-monastyrБізнес на авіа карго з Китаю – чудова можливість насолодитися історією Піднебесної. Одне з місць, які обов’язково потрібно відвідати тут – це Ліцзян. Він знаходиться в північно-західній провінції Юньнань і має старовини Китаю, що найбільш добре збереглися. Район Старого міста Ліцзян був включений до списку ЮНЕСКО, в 1997 році, і має історію, що сягає більш ніж 800 років. Він є місцем, де знаходиться плавуче село Джат та центром культури Донгба.

  Що потрібно відвідати в Ліцзяні?

  Снігова гора нефритового дракона. Є найпівденнішим льодовиком у північній півкулі, яка височить на 5600 метрів над рівнинами. Вперше піднялися на гору в 1963 році, тепер доступ до саміту надається канатною дорогою, від підніжжя гори до Юоншанпінгу (Дракон Ель Луг). Близько чверті всіх видів Китаю можна знайти на цій горі. Вершини пропонують цілу низку фантастичних видів, їх часто називають «музеєм природного льодовика». На протилежному боці гори утворює каньйон — Ущелину Тигру, що стрибає, (Хотіао Ся).

  Чайні Ліцзяня. У Ліцзяні потрібно обов’язково відвідати одну із багатьох чайних, розташованих по всьому місту. Чай є одним із найважливіших аспектів китайської культури. Чайна церемонія – це дуже цікавий процес, і тут ви можете взяти участь у ній. Багато чайних оформлені у традиційному китайському стилі, а деякі використовують елементи з династій Мін та Цін. Будьте обережні! Натхнення на авіадоставку чаю Китай-Україна забезпечене!

  Музеї в Ліцзян. Для більш глибокого погляду на історію області та людей потрібно відвідати музеї міста. Це і Туристичний центр охорони природи та культури, у північно-західній провінції Юньнань, та науково-дослідний інститут музей Донгда та музей культури Насі Донгба – всі вони відкривають різні сторони міста.

  Стародавнє місто. Ліцзян одне з найбільш добре збережених стародавніх міст Китаю. Свого часу він був місцем для торгівлі, куди по старій дорозі привозили на конях чай для продажу. Тепер це місто з безліччю магазинів, що мають чудову колекцію ремісничих виробів, і всі вулиці та провулки міста вимощені червоною брекчією (осадовою породою), яка не буває ні брудною в сезон дощів, ні запорошеною – в сухий сезон. Це дуже приємне місце для пошуку ідей для доставки вантажів авіа з Китаю.

  Ліцзян був побудований на рівнині, біля підніжжя гори Юлонг. Оточене горами покритими деревами, Старе місто, має кришталево чисту воду, і воно займає площу 3,8 кв. км на висоті 2400 метрів і захоплює кожного, хто відвідав його.

  Село на воді Джат. У селі можна знайти будинок американського ботаніка Джозефа Рока, який зараз перетворено на музей, відвідати деякі з традиційних будинків Насі та насолодитися музикою. Одним із примітних аспектів про Насі є те, що жінки роблять всю роботу, а чоловіки займаються живописом, писемністю та мистецтвом. Це місце також непогано підходить для любителів альпінізму та верхової їзди.

  Ущелина Тигра, що стрибає. Знаходиться на захід від Ліцзян, і потрібно менше двох годин, щоб до нього доїхати, але це одна з найглибших прірв у світі, на річці Янцзи. Ущелину Тигра, що стрибає, можна досягти в дво- або триденному поході.

  Басейн Чорного Дракона. Це одна з найбільш поширених пам’яток, розміщених на листівках Ліцзян. Це громадський парк, з ставком, павільйонами та мостами, а також невеликим музеєм культури Насі, що знаходиться за межами Старого міста. Деякі будівлі були збудовані династіями Цін і Мін, і сюди були перенесені для їхнього захисту. Вони вважаються одними з найкрасивіших місць у Китаї.

  Від’їжджаючи до Піднебесної з метою вибору авіадоставки вантажів з Китаю не забудьте зателефонувати фахівцем компанії Топкарго. Ми допоможемо вибрати оптимальний спосіб доставки та спланувати маршрут вашого вантажу в Україну до ваших дверей.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01