X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Американська відновлена техніка!

  Досить часто на американських сайтах з продажу техніки можна помітити товар з позначкою «refurbished». Такий товар коштує дешевше, часом в половину менше від аналогічного товару без даної позначки. Чому так відбувається і що це означає? Розберемо в цій статті.

  Чим товар «refurbished» відрізняється від звичайного?

  У нашій країні товар з відміткою «refurbished» зустрічається рідко. Це відбувається з тієї причини, що продукція, особливо техніка, переважно імпортна. У той же час в США знайти такий товар не складе великих труднощів. Більш того, на сайтах таких компаній, як Apple, є цілі розділи відведені спеціально під техніку «refurbished».

  Сама позначка означає, що товар був відновлений. Він не був у користуванні, але покупець виявив шлюб або якусь поломку, після чого повернув товар назад продавцеві. Можливо, що товар пошкодили при доставці і клієнт просто його відмовився оплачувати. Також таку позначку отримують товари, які виставлялися в торговому залі або були вилучені виробником для усунення помилки, поновлення.

  Існує два види відновленого товару. До першого відноситься «Manufacturer Refurbishment». Це означає, що відновленням продукції займається безпосередньо виробник. Дефект повністю усувається, замінюється неробоча деталь або пошкоджений корпус. Після заміни і виправлення дефекту техніка тестується на працездатність. Потім вона заново упаковується і по суті нічим не відрізняється від нової.

  Більш того, ретельне тестування відновленої техніки практично зводить до нуля ймовірність нового шлюбу. Така відновлена техніка стає набагато надійніше, ніж звичайна і стоїть при цьому дешевше.

  Другий вид відновленої техніки маркується, як «Seller Refurbishment». Це означає, що за виправлення дефектів або несправностей відповідає продавець. Вважається, що така техніка не така надійна, як при відновленні виробником. Все залежить від репутації торгової площадки.

  В обох випадках передбачена гарантія на товар. Якщо відновленням займається виробник, то гарантія нічим не буде відрізнятися від стандартної.

  Чи варто купувати відновлену техніку?

  Якщо вам хочеться заощадити і отримати товар, який піддався ретельному тестуванню, то варто. У той же час є і нюанси. Так, можливості по відновленню техніки і забезпечення її працездатності є переважно у виробників. Тому рекомендується купувати техніку, яка має фабричне відновлення. Для цього ви можете відвідати сайт будь-якого крупного виробника техніки і відшукати відповідний розділ. Також в інтернет-магазинах і на торгових майданчиках, як правило, така техніку маркується, як «Manufacturer Refurbishment». Якщо стоїть позначка просто «Refurbishment», то рекомендуємо звернутися до продавця і уточнити деталі.

  Продукція ж, яку відновив продавець, не може відповідати суворим вимогам виробника. Тому купуючи техніку в США з відміткою «Seller Refurbishment» переконайтеся, що ви повністю впевнені в продавця і його сумлінності. Для цього прочитайте відгуки, ознайомтеся з реєстраційними даними майданчики і т.д.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01