X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  АМЕРИКАНСЬКІ ДЖИНСИ ІЗ США

  Незважаючи на всю різноманітність модною і дизайнерського одягу, джинси залишаються найбільш затребуваною частиною в жіночому і чоловічому гардеробі. Купуючи нові джинси хочеться, щоб вони прослужили довше пари місяців. У цьому допоможе покупка одягу в США. В Америці розташовані фабрики з виробництва джинсового одягу, яка славиться своєю якістю на весь світ. Montana, LEE, Levis і багато інших впізнавані і служать роками. Тому варто задуматися над тим, щоб купити американські джинси прямо з Америки.

  Як вибрати джинси

  У всіх американських виробників існують власні інтернет-магазини, які здійснюють доставку в США. Але, при покупці товару іноземні користувачі стикаються з тим, що в доставці за межі Америки, в доставці їм відмовляють. Тому доводиться звертатися за допомогою до сторонніх майданчиках, але далеко не факт, що і вони надають доставку в Україну.

  При виборі джин в інтернет-магазині необхідно звернути увагу не тільки на їх вартість, а й на:

  • посадку;
  • силует;
  • крій штанини;
  • розмір моделі.

  Залежно від виробника, розмірний ряд буде суттєво коливатися. В описі моделі додатково вказується використовувані добавки, так як виробники майже не використовують чистий бавовна при виробництві.

  Маркування розмірів також відрізняється, але завжди вказується два параметра – W, тобто обхват талії і L, довжина штанини або всього виробу. При покупці моделей також варто враховувати, що всі параметри вказуються в дюймах (1 дюйм приблизно дорівнює 2,5 см).

  Після того, як ви виберете найбільш підходящу модель, можна переходити до оформлення замовлення. Перший етап нічим не буде відрізнятися від того, як здійснюється покупка в українському інтернет-магазині. Товари додаються в корзину, перевіряється відповідність бажаним параметрам. І тільки потім проходить оплата.

  Як отримати оформлене замовлення

  Отримання замовлення з американського інтернет-магазину можливо для кожного українця. Можна оформити отримання посилки самостійно і очікувати її кілька тижнів або звернутися до посередників.

  При самостійному оформленні замовлення, доведеться зіткнутися з деякими обмеженнями по вазі і вартості посилки. Чим дорожче і важче посилка, тим більший податок доведеться заплатити. Додатково, очікувати посилку доведеться від пари тижнів до півтора місяців. І ніхто не гарантує повернення коштів або обмін товару, якщо джинси не підійдуть за розміром. Але, звернення до фахівців Топкарго допоможе вирішити цю проблему. Менеджери допоможуть з оформленням замовлення, супроводжуючих документів, перевірять відповідність замовлення і товару в посилці, допоможуть вирішити спір при проблемах з продавцем і т.п.

  Додатково налагоджені логістичні шляхи дозволяють отримати замовлення в максимально короткий період, при цьому посилки приходять в цілісності й схоронності. При необхідності, ви завжди зможете відстежити актуальне місцезнаходження власної посилки по трекеру, який надається продавцем в момент укладання угоди.

  Купувати модний одяг з максимальною вигодою можна вже зараз, достатньо просто вибрати модель, яка вам подобається.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01