language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Атракціони віртуальної реальності – як реалізувати свій бізнес в Україні

  Атракціони віртуальної реальності перестали бути чимось незвичним, але незважаючи на це, ніша залишається практично не зайнятою. Щодня з’являється все більше гаджетів та технологій, які якісно впливають на розвиток цього напряму. Саме тому ніша, особливо в українському сегменті, залишається практично незайнятою. Не дивно, що дехто вирішує реалізувати свої навички саме в цій сфері. Необхідно тільки розібратися в деяких нюансах, щоб розпочати реалізацію свого проекту.

  Віртуальна реальність як бізнес-пропозиція — актуальність ідеї

  Незважаючи на активність реклами в мережі, насправді в країні не так багато команд, які готові надати унікальні та якісні послуги, у тому числі цікаві рішення та якісну графіку своїм клієнтам. Додатково на ринку зустрічаються несумлінні підприємці, які надають чужі програмні напрацювання як унікальний продукт, обманюючи споживачів.

  Враховуючи перелічені фактори, VR напрямок залишається одним із найбільш сприятливих. Найголовніше знайти свою нішу споживачів, які могли б регулярно звертатися за послугами саме до вас. Саме саме рекомендується провести маркетингове дослідження, яке б підготувати базу постійних клієнтів. У деяких випадках варто розглядати віддалене надання, за межами країни.

  Тонкощі якісного надання послуг

  Насправді недостатньо придбати надійне обладнання, необхідно розробити якісний продукт і донести його до споживача. Тому в проекті можуть займатися кілька команд, одна з яких займатиметься анімацією, а друга програмним забезпеченням. Це далеко не єдиний фактор, але саме тому VR напрямок вважається одним із найдорожчих у сфері віртуальних атракціонів.

  У такому разі краще придбати готовий кейс, разом із супутніми документами, які дозволяють забезпечити якісне надання послуг.

  Окрему увагу необхідно приділити організаційним моментам. Ви зможете оформити свій напрямок як фізична особа підприємець або як юридична особа, або ТОВ. Другий варіант кращий, якщо ви представляєте команду спеціалістів. Вам рекомендується просто заздалегідь підготуватися до деяких основних нюансів оподаткування, процес реєстрації не забирає багато часу в обох випадках. Серед переваг оформлення напрямку атракціонів віртуальної реальності — вам не доведеться готувати пакет документів, що дозволяють.

  Наступний етап – пошук відповідного приміщення. Найкраще звернути увагу на оренду приміщення в одному з ТЦ, особливо тих, що розташовані в центрі міста. Вони відрізняються гарною прохідністю, що сприяє хорошому підтримці клієнтури, незалежно від поточного сезону.

  Рекомендується використовувати приміщення, в якому з комфортом розташовувалися б всі відвідувачі та обслуговуючий персонал. Пам’ятайте, що залежно від регіону та навіть конкретного торгового центру, умови щодо площі приміщення можуть змінюватись.

  Скільки потрібно витратити на обладнання?

  Одна з основних статей витрат – обладнання. Рекомендується використовувати тільки найякісніше, інакше ви не зможете надати необхідну якість послуг. Найчастіше, для підприємців-початківців варто звернути увагу на:

  • ігрові ПК із потужною відеокартою, що підтримує відмінну продуктивність;
  • навушники з шумопоглинанням;
  • 3D окуляри;
  • контролери та маніпулятори.

  В окрему статтю витрат варто винести підвісні крісла, таке обладнання дозволить максимально поринути в атмосферу ігор.

  Самостійно закупити все потрібне в Україні ви зможете не завжди. Необхідно підбирати якісну зв’язку ПК, яка могла б відповідати всім заявленим вимогам. Додатково, вартість комп’ютерної техніки вважається однією з найвищих у Європі. Саме тому рекомендується звернути увагу на китайський ринок.

  Співпраця з компанією Топкарго дозволить отримати якісне обладнання за прийнятною ціною та не переплатити. Додатково вам буде надано повний супровід від моменту вибору товару до моменту його отримання за адресою вашого проживання.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01