language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Аукціон eBay – що це

  Багато хто чув про популярний сайт-аукціон eBay.com, але не всім зрозумілий принцип його роботи. Початківців відштовхує безліч опцій і не зовсім зрозумілі правила. Для тих, хто не володіє англійською, все стає ще складніше. Насправді ж відмовлятися від використання сайту зовсім не обов’язково, достатньо розібратися що до чого і почати вигідно купувати або продавати.

  Що таке аукціон eBay?

  Сайт є спеціальним майданчиком, де користувачі з усього світу можуть розміщувати власні лоти або товари. Найбільше продавців знаходиться у США, але eBay активно розвивається і в інших країнах. Правила суворо прописані політикою сайту eBay, тому для всіх продавців та покупців встановлені єдині стандарти. Продумана система правил дозволяє захистити як продавців, і покупців.

  За рахунок того, що між покупцем і продавцем відсутній посередник, ціна на багато товарів виявляється нижчою, ніж у звичайному інтернет-магазині. Також на майданчику можна знайти унікальні вироби ручної роботи, предмети старовини тощо. Список категорій і підкатегорій охоплює практично всі сфери побутового споживання, тому знайти необхідний предмет, навіть рідкісний, не становитиме великих труднощів.

  Щоб почати торгувати чи купувати на сайті, користувачеві необхідно зареєструватися. На eBay суворо перевіряють облікові записи нових користувачів, щоб відсіяти шахраїв. Тому до етапу реєстрації потрібно поставитися серйозно. Виправити некоректно введені дані пізніше буде непросто.

  Як працює eBay

  Принцип роботи схожий і на інші аукціони. Продавець виставляє лот, а покупці роблять ставки. При цьому покупцеві може дуже пощастити, якщо на лот мало бажаючих та його ставка єдина. Тоді продавець відправить товар за ціною, що фіксується на момент закінчення аукціону.

  Якщо ви не бажаєте брати участь в аукціоні, а хочете придбати товар одразу і за вже відомою ціною, то потрібно вибрати пункт Buy It Now. Після цього відобразяться позиції, які можна купити відразу. Там же ви можете вибрати опцію безкоштовної доставки та інші.

  Якщо біля лота є напис «Reserve price not meet yet», це означає, що продавець встановив мінімальну суму за яку готовий продати товар. Якщо учасники аукціону запропонують вартість меншу за цю суму, то лот не буде визнаний проданим.

  Деякі продавці проводячи аукціон також можуть вказувати вартість, за якою ви можете викупити лот не роблячи ставки. Наприклад, лот стартує з ціни в 100 $, але в пункті Buy It Now може вказуватися 200 $. Тоді ви можете купити товар за 200$ без участі у торгах. Якщо ж хочеться спробувати удачу та отримати товар за меншу суму, то потрібно взяти участь в аукціоні та робити ставки.

  Тривалість аукціону

  Цей параметр залежить від продавця. Як правило, стандартні аукціони тривають від 3 до 10 днів. Зустрічаються лоти та з більшою тривалістю аукціону.

  Як робити ставки?

  Ви можете поставити максимальну суму, яку ви готові заплатити за лот. При цьому можна активувати автоставку зі встановленим кроком. Таким чином, після ставок інших користувачів система автоматично зробить ставку в заданих межах. Так буде продовжуватися доти, доки або ставки не припиняться, або поки вашу максимальну ставку не перекриє хтось інший. Якщо максимальна ставка перекрита, то вам прийде повідомлення на електронну пошту і ви вирішите самостійно чи підвищувати максимальну суму або відмовитися від участі в аукціоні.

  Перед тим, як робити ставку або купувати товар, обов’язково ознайомтеся з рейтингом продавця, відгуками покупців, інформацією про товар та способи доставки. Також навчайте тимчасову різницю, щоб розраховувати свою можливість бути присутнім на сайті до закінчення аукціону. Останні хвилини та навіть секунди можуть стати вирішальними!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01