language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Авіа доставка

  Комерційних вантажів - Китай, Корея, Японія, Тайвань

  ВАША ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

  Авіа доставка

  Ми доставляємо авіа вантажі з усіх країн світу "під ключ" протягом двох тижнів, найпопулярніші з яких Китай, Південна Корея, Тайвань, Японія. Гарантуємо, що Ваш товар своєчасно вилетить і буде доставлений в Україну в зазначені терміни і по самому оптимальному тарифу.

  З Японії

  Замовити

  З Китаю

  Замовити

  З Кореї

  Замовити

  З Тайваню

  Замовити
  ВІД 10 ДНІВ
  ВІД $10 ЗА КГ
  ВАГА ВІД 10 КГ

  ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ

  МИТНА ОЧИЩЕННЯ ВКЛЮЧЕНА В ТАРИФ

  ГАРАНТОВАНА ЗБЕРЕЖНІСТЬ ВАНТАЖУ

  ОПТИМАЛЬНІ ЦІНИ

  ПОСЛУГИ

  Ми підготували для вас відповіді на самі часті запитання про доставку з Китаю.
  • Переваги авіадоставки вантажів з "TOPCARGO":
    - тариф від 10 $ / кг з Китаю (включаючи ВСІ витрати по митному оформленню)

    - доставка від 10-14 днів від "дверей до дверей"

    - доставляємо від 10 кг

    - гарантуємо збереження вантажу (страхуємо)
  • Етапи авіадоставки вантажів:
    - розрахунок вартості (1 день)
    - привласнення маркування вантажу
    - спілкування з постачальником (безкоштовно)
    - відправка вантажу на склад
    - доставка вантажу в Україну
    - митне очищення вантажу
    - доставка вантажу до Вашої "двері"
    - оплата за доставку
  • Вартість авіадоставки
    Наші тарифи починаються від 10 $ за кг (в залежності від специфіки вантажу), що дозволить Вам завжди бути попереду Ваших конкурентів. Точний розрахунок вартості Вам зможе дати наш фахівець за запитом, при цьому тариф гарантовано буде зафіксованим і незмінним на всіх етапах доставки "від дверей до дверей". Упакування вантажу - 4 $ за 1 авіаційне місце. Страхування за бажанням – 2% від інвойсної вартості.
  • Терміни авіадоставки
    Послуги з авіаперевезення вантажів, у порівнянні з іншими видами перевезень, звичайно ж, відрізняється своєю високою вартістю, але такі тарифи цілком виправдані термінами доставки. Компанія TopCargo організовує відправку вантажів авіатранспортом 2 рази в тиждень, тому Ви можете отримати свій товар в перебігу від 10-14 днів з понад 100 країн світу. Багаторічний досвід наших фахівців дозволить Вам мінімізувати ризики з затримкою товару на шляху проходження в Україну.
  • Оперативна і вигідна авіадоставка з TopCargo всього за 2 тижні
    Товари з Китаю користуються особливим попитом в Україні. Вони якісні, різноманітні, покупці купують їх із задоволенням. Особлива вигода для підприємця полягає в тому, що китайський товар можна дешево купити і вигідно перепродати у себе в країні. У зв'язку з цим, найбільш зручним і безпечним способом доставити вантаж є авіадоставка вантажів з Китаю. З огляду на велику відстань між Україною та Китаєм (наприклад, 9 900 км від Києва до Пекіна), це оптимальна форма доставки. Авіадоставка передбачає мінімальні зусилля і максимально можливу економію, а також високу швидкість доставки товару.
  • Авіадоставка з Китаю в Україну: етапи транспортування
    З Тоpcargo авіадоставка з Китаю має на увазі всебічне забезпечення безпеки вантажу, оперативну доставку від клієнта до перевізника, якщо потрібно - зберігання, доставку в аеропорт, страхування. Також в обов'язки компанії, що здійснює авіадоставку з Китаю входить підготовка і оформлення всіх документів, необхідних для міжнародного транспортування товару.

    Авіа доставка вантажів з Китаю передбачає наступні етапи:
    • Розрахунок вартості - процедура займає всього 1 календарний день. Ми оцінюємо загальну вартість товару і всіх супутніх послуг та повідомляємо її клієнту.

    • Присвоєння маркування вантажу - Після ознайомлення з особливостями товару (вантажу), ми виробляємо маркування відповідно до індивідуального кодом клієнта. Крихкість товару, температурні обмеження, необхідність берегти від сонячних променів - все це буде вказано на тарі за індивідуальною прохання клієнта. Це забезпечує додаткову безпеку транспортування.

    • Спілкування з постачальником - це абсолютно безкоштовно. В ході спілкування з'ясовуються всі деталі і тонкощі доставки.

    • Відправлення вантажу на склад - перед транспортуванням, вантаж відправляється на так званий склад відправки. Ми контролюємо цей процес.

    • Доставка вантажу в Україну - організація вашої авіадоставки і супутній контроль збереження.

    • Митне очищення вантажу - митне очищення також називається митним оформленням (декларуванням) вантажу. Що це означає? Те, що вам не доведеться турбуватися про оформлення необхідних документів, формальностей, пов'язаних з міжнародним перевезенням вантажу. Ми беремо цю процедуру на себе.

    • Доставка вантажу безпосередньо на об'єкт - куди привезти доставлений вантаж з аеропорту? На склад? В офіс? До вас додому? Все це можливо завдяки нашому сервісу.

    • Оплата за доставку - оплату за доставку ви здійснюєте, як тільки товар прибуває в Україну. Після цього товар відправляється вам Новою Поштою. Існує можливість адресної доставки.

    Чому TOPCARGO?
    Авіадоставка вантажів з Китаю і не тільки з TopCargo - це гарантовані вигода і зручність клієнта. Оперативно доставимо будь-який вантаж з Китаю протягом від 10-14 днів. Ми працюємо з доставкою вантажу з будь-яких країн світу, в тому числі - з Китаю і Південної Кореї. Нас відрізняють пунктуальність, розумні тарифи і можливість доставляти навіть малі обсяги вантажу (від 10 кг). Послуги доставки, в тому числі і витрати на митне очищення і супровід вантажу, будуть коштувати від 10 $ / кг. Додатково додається документальна страховка для вашого товару, так що ви будете впевнені в безпеці перевезення, або компенсації збитків у випадках крадіжки або втрати.

    Наші пріорітети- порядність і професіоналізм, а ще - зручність клієнта. Тому ми ніколи не змінюємо заявлений тариф. Сума, яку ми назвали вам на самому початковому етапі відправки не зміниться до моменту отримання вантажу.
  • Блог
  • Розпакування
  • Наш канал
  Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла увійти до світового рейтингу топ держав з економічного ...
  Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на внутрішній ринок. Для покуп ...
  Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій країні здійснюється виробництво мікросхем, Led-панеле ...
  Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе як цінне джерело для наукових робіт. Надійний ...

  Для поліпшення якості обслуговування просимо залишити відгук про нашу роботу.

  • Відгуки
  • ВІДЕО ВІДГУКИ
  ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

  Один з найсучасніших і зручних способів перевезення вантажів з Китаю та Кореї вважається авіадоставка. Вона здійснюється в період до двох тижнів, що позбавляє від ряду клопоту. Ми гарантуємо, що потрібний товар вилетить в Україну в зазначений час по самому оптимальному графіку і в потрібний термін.

  Авіадоставка Китай – Україна: як безпечно і швидко доставити свій вантаж

  Китайські товари набувають все більшої популярності на українському ринку. Причин тому кілька: низькі ціни, широкий вибір і суттєво збільшене якість товарів, вироблених в Китаї. Все це приваблює не тільки покупців, а й продавців, охочих придбати, а потім перепродати товар за вигідною для себе ціною. У зв’язку з цим виникає необхідність вирішити питання авіадоставки з Китаю.

  Для TopCargo першим ключовим фактором у наданні послуг з доставки вантажу є надійність. Тому ми постійно працює над тим, щоб забезпечити безпечне перевезення вантажу. Другий ключовий фактор для нас – це професіоналізм: строго дотримуємося домовленості, вантаж доставляємо за адресою в призначений час, не змінюємо заздалегідь обумовлений тариф.

  Вантажні авіаперевезення – швидкість і комфорт

  Авиа карго из КитаяУ наш час торгівля між різними державами займає особливе місце в загальній структурі економіки. Щороку тисячі тонн вантажів переміщаються між різними країнами і материками. Дуже затребуваними в такій справі є інтернаціональні вантажні авіа доставки. Зрозуміло, вантажі доставляються не тільки за допомогою літаків – для цього застосовуються всі транспортні засоби. Але саме авіадоставка вантажів забезпечує всі переваги, які є недоступними всім іншим видам доставки. Вельми актуальними авіаперевезення є при відсутності іншого відповідного варіанту доставки (по морю, автомобілем). Виходячи від ваших потреб і запитів, авіаперевезення можуть бути:

   

  Переваги доставки товарів за допомогою авіадоставки:

  Особливості авіадоставки вантажів з Китаю

  Товари китайського виробництва в Україні користуються великою популярністю. Китайські виробники пропонують широкий асортимент найрізноманітніших товарів за вигідними цінами. Особливо великим попитом китайські товари користуються серед представників малого та середнього бізнесу. Закупивши великі партії за низькою ціною їх можна продавати з вигодою в магазинах України. При будь-якому обсязі партії авіадоставка вантажів з Китаю є найшвидшим і зручним способом вантажоперевезень. Наша компанія пропонує не просто перевезення вантажу з однієї країни в іншу. Ми забезпечуємо повний спектр послуг, які можуть знадобитися в процесі вантажоперевезень. Якщо вам необхідно тимчасово залишити товар на наших складах, провести його оформлення або застрахувати від втрати, ми допоможемо вам здійснити всі ці операції з максимальною вигодою.

  Як проводиться доставка?

  avia_cargoТовари з Китаю в Україну користуються великою популярністю завдяки різноманітному асортименту і доступними цінами. Для підприємця закупівля такої продукції особливо вигідна – ви можете придбати товари за доступною ціною і продати його на батьківщині за вищою вартістю. Авіадоставка вантажів з Китаю – це найзручніший, швидкий і вигідний спосіб доставки вантажу. Так як між Україною і Китаєм близько десяти тисяч кілометрів, доставка вантажів авіа з Китаю може бути найзручніше.

  Компанія TopCargo не просто транспортує вантаж, а забезпечує комплексне надання послуг з перевезення товару в Україну. При необхідності ми можемо також запропонувати зберігання товару на нашому складі, його доставку до місця відправлення, а також страхування вантажу, яке захистить вас від фінансових втрат.

  Для кого призначена ця послуга?

  1. Ви великий бізнесмен, у вас налагоджена мережа постачальників і вам потрібен надійний партнер по доставці вантажів (авіа) з Китаю (компанія організовує щотижневу відправку вантажу з Китаю в Україну, на всьому шляху проходження гарантується безпека вантажу);
  2. Ви починаючий підприємець, замовляєте пробну невелику партію товарів (компанія доставляє і невеликі партії товару – від 10 кілограм);
  3. Ви підприємець з усталеним бізнесом, часто замовляєте різний товар дрібними партіями (спеціально для вас можливо підібрати оптимальний тариф, в залежності від обсягу вантажу і частоти доставок).

  Ким би ви не були, рано чи пізно перед вами постане питання: як швидко, безпечно і вигідно доставити свій товар на Україну? Найкращим рішенням буде скористатися послугами авіадоставки з Китаю компанії Topcargo.

  Авіадоставка вантажів з Китаю – послуга досить недешева, і тому потрібно знати, які переваги вона дає, щоб мати уявлення, коли вона потрібна.

  Вантаж не доставлять, якщо в посилці будуть:

  Коли потрібна авіадоставка?

  Вантажоперевезення морем або залізницею актуальні, якщо ви мешкаєте недалеко від морехідної або залізничної транспортної розв’язки, а замовлений товар великого обсягу і ваги.

  Автотранспортіровкой найбільш розумна, якщо пункт призначення лежить далеко від основних транспортних вузлів і магістралей. А в яких випадках потрібно авіа карго з Китаю?

  Доставка вантажів з Китаю авіа відбувається в наступному порядку:

  1. Визначення вартості перевезення – ця процедура проводиться протягом одного дня. Враховується вартість вантажу і необхідні послуги.
  2. Маркування вантажу – здійснюється з використанням коду клієнта, визначаються обмеження по температурі зберігання, крихкість, захист від сонця та інші критерії.
  3. Визначення особливостей процесу поставки з постачальником.
  4. Вантаж надходить на склад, де готується до відправки.
  5. Проводиться авіадоставка з Китаю на територію України.
  6. Проводиться митне очищення товару – оформлення вантажу і всіх необхідних документів на митниці. Цю функцію наша компанія бере на себе, позбавляючи вас від безлічі клопоту.
  7. Доставка вантажу замовнику – ви можете вибрати будь-яке місце доставки, офіс, склад або навіть ваш будинок. Ми зможемо доставити вантаж по будь-якою адресою.
  8. Оплата доставки – ви можете оплатити наші послуги при надходженні вантажу на територію України. У цьому випадку товар може бути відправлений вам поштою. У разі адресної доставки оплата проводиться при отриманні товару.

  Наші переваги:

  Авіадоставка Китай – Україна в компанії TopCargo – це зручний і вигідний спосіб отримати вантаж у найкоротші терміни. Ми допоможемо вам отримати товар вже через 10-14 днів. Ми можемо допомогти з доставкою не тільки з Китаю і Південної Кореї. Але і з інших країн. Ми гарантуємо дотримання термінів, доступні ціни та можливість доставки товару в будь-якому обсязі. Мінімальна вага вантажу складати 10 кілограмів. Вартість доставки з урахуванням оформлення на митниці і супроводу складає від 10 доларів за кілограм. Упаковка вантажу 4$ за 1 авіаційне місце. Страхування за бажанням – 2% від інвойсної вартості. При цьому ви можете не сумніватися в збереження товару і компенсації збитків у разі непередбачених обставин.

  Звернувшись в TopCargo, ви отримаєте наступні переваги:

  – Вигідна авіадоставка з урахуванням митного очищення та супроводження товарів. – Оперативне отримання товару протягом двох тижнів. – Можливість страховки вантажу і захисту від збитків. – Доставка вантажів авіа з Китаю за фіксованими тарифами. – Професійний і відповідальний підхід. За допомогою нашої компанії ви зможете налагодити міжнародні поставки і отримати товари з-за кордону на найвигідніших умовах. Пріоритетами нашої роботи є професіоналізм і зручність для клієнтів, тому ви можете бути впевнені, що наші зобов’язання будуть виконані в строк, а тариф, вказаний вам при зверненні, не поміняється.

  (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
  Завантаження...
  language-switcher-fixed

 • Русский
  • 044 353 00 01