language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Авіа карго з Китаю: відповідаємо на запитання

  answer-avia-china

  Ні для кого не секрет, що авіа карго з Китаю – це найнадійніший, найшвидший і найбезпечніший спосіб транспортування вантажу. Коли йдеться про перевезення крихкого товару, електроніки чи товарів особливої цінності – клієнт вибирає доставку літаком. Безумовно, авіадоставка з Китаю – це найдорожчий вид доставки, проте він цілком виправдовує свою ціну. У сьогоднішній статті ми спробуємо відповісти на найпоширеніші питання, пов’язані з доставкою вантажів з Китаю авіа.

  Авіадоставка є вигідною для кожного підприємця

  Перша умова, яка цікавить потенційного замовника – це терміни постачання та взаємовигідний розрахунок. Наша компанія виконує досить великі обсяги перевезень, що дозволяє транспортувати стільки вантажу, скільки Вам потрібно. Авіа доставка з Китаю – це гарантія вашого спокою. Кожен, хто стикався з подібною діяльністю, знає, що найважливіше – це належні умови перевезень. Будь-який товар, навіть якщо він не тендітний, може мати м’яку упаковку. Ми приділяємо належну увагу кожному вантажу, щоб клієнт залишився задоволеним співпрацею з нами. Так само, як і ви, ми зацікавлені у взаємовигідному та довгостроковому партнерстві та робимо для цього все можливе.

  Авіа доставка – чудовий варіант для серйозного бізнесу:

  Великий бізнес – це процес, який не може перериватися та зупинятися, тому великі фірми надають перевагу послугі «авіа доставка Китай – Україна» – перевірений метод солідного довгострокового партнерства. Працювати з китайськими компаніями завжди простіше, оскільки вони наголошують на великих обсягах, що саме по собі спричиняє знижки та багаторазову вигоду. Є багато інших способів доставити вантаж із далекої країни. Але швидкість визначає дуже багато. Замовники, які готові платити за якість і швидкість завжди виграють. Замовляючи додаткові послуги – такі як доупаковка вантажу, спілкування з постачальником тощо. ви збільшуєте свої шанси на бездоганну доставку без ризиків. Тобто, не виходячи зі свого офісу, сьогодні можна організувати та розширити сферу можливостей свого бізнесу.

  Доставка вантажів авіа з Китаю допоможе вирішити багато питань:

  • Надійний та швидкий транспорт у найкоротший термін здійснить доставку прямо на Вашу адресу;
  • Контроль вантажу на кожному етапі перевезення;
  • Можливість посилити збереження вантажу – послуга додаткового пакування товару за допомогою якісних матеріалів не дасть товару пошкодитися на шляху проходження;
  • Чудово підходить для обміну товарами між країнами та континентами.

  На які товари не поширюється авіадоставка вантажів з Китаю?

  При тому, що можливості авіадоставки вантажів з Китаю досить великі, вона поширюється не на всі види товару. На борт літака не буде взято музейних реліквій, смартфонів, зброї, наркотичних, вибухових та вогненебезпечних речовин, продуктів харчування, сувенірних магнітів, термометрів та інших пристроїв, що містять ртуть. Крім того, ми не візьмемося за перевезення тварин, підробок державних документів та товарів, на ввезення яких потрібен спеціальний дозвіл країн. В іншому – всі дороги відкриті. Ви можете вільно замовляти товар у китайського постачальника та довіряти нам його доставку. Будьте певні – вона буде зроблена на найвищому рівні.

  Скільки часу чекати доставки вантажів авіа з Китаю?

  Авіадоставка Китай-Україна в TopCargo займає в середньому два тижні. Враховуючи величезну відстань між Китаєм та Україною (Київ-Пекін) – 6457 км, що дорівнює 4012 милям, і велика кількість формальностей, які ми беремо на себе, це дуже швидко.

  Чому не варто довіряти дешевому авіакарго з Китаю?

  Авіадоставка – це найпрестижніший вид транспортування товару, зважаючи на його очевидні переваги перед іншими видами вантажоперевезень. Тому жодна компанія-перевізник, що поважає себе, не стане демпінгувати. Якщо на авіаційну доставку пропонується спокусливо низька ціна, нижча від середньоринкової – це привід насторожитися. Швидше за все, ви маєте справу або з перевізником, який не впевнений у якості своїх доставок, або з надто молодою та недосвідченою логістичною організацією, яка тільки-но починає набирати клієнтську базу, або взагалі з шахраями.

  На що я можу розраховувати, замовляючи авіадоставку до TopCargo?

  Звертаючись за послугами до нашої компанії, ви отримаєте наступні переваги:

  • якість перевезень, перевірена часом;
  • участь фахівців, які володіють китайською та зможуть провести ефективні переговори з вашим постачальником;
  • пунктуальне та відповідальне ставлення до термінів доставки;
  • чесність та прозорість співпраці;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • тариф, який не зміниться з моменту його оголошення клієнту до того моменту, коли товар буде отримано.
  • пряме співробітництво без посередників – всі перевезення здійснюємо тільки ми самі. Це забезпечує економію вашого часу та коштів.

  … І це тільки початок списку! Чекаємо на ваші замовлення з нетерпінням.

  avia-cargo-nebom

  Останнім часом попит на таку послугу, як авіа карго з Китаю стрімко зростає. Про що це може казати нам? Про те, що на українському ринку китайський товар нині затребуваний, а грамотно налагоджений бізнес із Піднебесною може бути джерелом солідного доходу. Саме тому нині так багато підприємців роблять ставки на товар із КНР.

  Товарообіг при такій торгівлі набуває значно більших масштабів, ніж при торгівлі на внутрішньому ринку країни, а чистий прибуток підприємця починає у багато разів перевищувати витрати на імпортний товар – у тому числі і доставку вантажів авіа з Китаю.

  Звичайно, дешевою авіаційну транспортування товару не назвеш. Перевозити товар повітрям – значить пройти безліч документальних формальностей, попередньо налагодивши контакт з китайським постачальником. Перед цим слід обрати постачальника, у якого ви замовлятимете авіадоставку Китай-Україна.

  З нашою командою авіадоставка з Китаю стає простіше!

  Навіщо вирішувати ці проблеми самостійно, якщо у вас є TopCargo? Співпраця з нами значно спростить процедуру транспортування товару. Все, що потрібно від вас, – це грамотно оформлене замовлення. Але й у процесі його оформлення наші спеціалісти вам допоможуть – підкажуть, порадять, підберуть оптимальну схему співробітництва. Таким чином ви замовляєте, оплачуєте, а всі турботи з транспортування ми беремо на себе.

  Оплату товару ви робите, коли авіадоставка з Китаю вже здійснена – тобто, знаходиться на території України. Ми гарантуємо збереження вантажу та його цілісність з того моменту, як він потрапляє до нас. Єдине, за що ми не відповідаємо – це митні проблеми.

  З огляду на те, що українська митниця вже давно потребує ґрунтовних реформ, її робота не завжди задовольняє як підприємців, так і перевізників. Щоб убезпечити наших клієнтів від таких інцидентів, як крадіжки, втрати – ми пропонуємо послугу страхування вантажу. Це не є обов’язковою послугою, проте ми рекомендуємо її кожному, хто звертається до нас.

  Що потрібно від вас?

  • Контакти постачальника. – Чи знаходитесь у пошуках постачальника? Ми можемо вам допомогти.
  • Інформація про вантаж
  • 14-16 днів очікування

  Готово – товар у цілості і в безпеці, після закінчення названого терміну, приходить до щасливого замовника. При цьому гарантується уважне ставлення до вантажу, страховка вантажу на випадок обставин, що не залежать від нас, грамотна упаковка, професійне експедирування товару та своєчасна доставка «до дверей».

  На будь-якому етапі авіа карго з Китаю з право отримати у нас інформацію про те, на якому етапі авіадоставки з Китаю знаходиться його вантаж, а також за розумну ціну замовити фотозвіт зі складу якщо виникають сумніви щодо кількості вантажних одиниць або складу вантажу. Таким чином, співпраця з TopCargo – це не лише транспортування, а й всебічна підтримка наших клієнтів.

  Ефективна доставка – справедливі ціни

  Доставка вантажів з Китаю авіа – найбезпечніший спосіб привезти вантаж. На нього не впливають погодні умови (тоді як погода на морі може стати перешкодою для контейнерних перевезень). Якщо ви вибираєте авіаперевезення – ми обов’язково пропонуємо вам добровільне страхування вашого вантажу, що допоможе уникнути збитків у разі непередбачених обставин. Для перевезення малих партій вантажів ми рекомендуємо вам поєднатися з іншими підприємцями та замовити послугу збірного вантажу за допомогою морської доставки – у цьому випадку вантаж виїде одним судном за одним транспортним документом, що допоможе перевезти невелику партію вантажу). Консолідація вантажів – це ще одна послуга, яку варто звернути увагу підприємцю, хоче замовити кілька партій вантажів від різних постачальників у певний проміжок часу.

  Щодо вартості авіадоставки вантажів з Китаю – скажімо відразу. Дешевою вона не буває. Якщо компанія пропонує вам авіаційну доставку за безцінь – швидше за все такому перевізнику довіряти не слід. У хорошого авіаперевізника ціна або відповідає середньоринковій, або трохи вище, оскільки залучаються хороші фахівці та якісні транспортні засоби.

  Доставка вантажів з Китаю авіа: акцент на безпеку

  Доставка вантажів з Китаю авіа – це найшвидший, надійний та безпечний спосіб довезти товар. Він чудово підходить для тендітного товару або дорогої електроніки. Для підприємців, які замовляють невеликі партії товару, існує послуга консолідації, вона ж послуга збірного вантажу. Таким чином, ви заощаджуєте свої кошти, а також отримуєте можливість транспортувати вантаж від кількох постачальників за один рейс. Регулярні рейси – високий професіоналізм працівників та якість перевезень потішать кожного клієнта.

  Якщо ви шукаєте інформацію про таку послугу, як доставка вантажів авіа з Китаю – загляньте в розділ «авіа доставка». Тут ви дізнаєтеся основну інфо про тарифи, умови та переваги авіадоставки. Для того, щоб дізнатися скільки коштуватиме авіадоставка Китай-Україна особисто вам, зв’яжіться з нашим менеджером. Бажаємо успішної торгівлі та процвітання!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01