language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Авіа карго з Китаю: відповідаємо на питання

  answer-avia-chinaНі для кого не секрет, що авіа карго з Китаю – це найнадійніший, швидкий і безпечний спосіб транспортування вантажу. Коли мова йде про перевезення крихкого товару, електроніки або товарів особливої цінності – клієнт вибирає доставку літаком. Безумовно, авіадоставка з Китаю – це найдорожчий вид доставки, однак він цілком виправдовує свою ціну. У сьогоднішній статті ми спробуємо відповісти на найпоширеніші питання, пов’язані з доставкою вантажів з Китаю авіа.

  Авіадоставка вигідна для кожного підприємця

  Перша умова, яке цікавить потенційного замовника – це терміни поставок і взаємовигідний розрахунок. Наша компанія виконує досить великі обсяги перевезень, що дозволяє транспортувати стільки вантажу, скільки потрібно Вам. Авіа доставка з Китаю – це гарантія вашого спокою. Кожен, хто стикався з подібною діяльністю, знає, що найважливіше – це належні умови перевезень. Будь-який товар, навіть якщо він не крихкий, може мати м’яку упаковку. Ми приділяємо належну увагу кожному вантажу, щоб клієнт залишився задоволений співпрацею з нами. Так само, як і ви, ми зацікавлені у взаємовигідній і довгостроковому партнерстві і робимо для цього все можливе.

  Авіа доставка – відмінний варіант для серйозного бізнесу:

  Великий бізнес – це процес, який не може перериватися і зупинятися, тому великі фірми воліють послугу «авіа доставка Китай – Україна» – перевірений метод солідного довгострокового партнерства. Працювати з китайськими компаніями завжди простіше, оскільки вони роблять упор на великі обсяги, що саме по собі тягне знижки і багаторазову вигоду. Є багато інших способів доставити вантаж з далекого краю. Але швидкість визначає дуже багато. Замовники, готові платити за якість і швидкість завжди виграють. Замовляючи додаткові послуги – такі, як доупакування вантажу, спілкування з постачальником і т.д. ви збільшуєте свої шанси на бездоганну доставку без ризиків. Тобто, не виходячи зі свого офісу сьогодні можна організувати і розширити сферу можливостей свого бізнесу.

  Доставка вантажів авіа з Китаю допоможе вирішити багато питань:

  • Надійний і швидкий транспорт в найкоротші терміни здійснить доставку прямо на Вашу адресу;
  • Контроль вантажу на кожному етапі перевезення;
  • Можливість посилити збереження вантажу – послуга додаткової упаковки товару за допомогою якісних матеріалів не дасть товару пошкодитися на шляху проходження;
  • Чудово підходить для обміну товарами між країнами і континентами.

  На які товари не поширюється авіадоставка вантажів з Китаю?

  При тому, що можливості авіадоставки вантажів з Китаю досить великі, вона поширюється не на всі види товару. На борт літака не будуть взяті музейні реліквії, смартфони, зброя, наркотичні, вибухові та вогненебезпечні речовини, продукти харчування, сувенірні магніти, термометри та інші пристрої, що містять ртуть. Крім того, ми не візьмемося за перевезення тварин, підробок державних документів і товарів, на ввезення \ вивезення яких потрібен спеціальний дозвіл країн. В іншому – всі дороги відкриті. Ви можете вільно замовляти товар у китайського постачальника і довіряти нам його доставку. Будьте впевнені – вона буде проведена на найвищому рівні.

  Скільки часу чекати доставки вантажів авіа з Китаю?

  Авіадоставка Китай-Україна в TopCargo займає в середньому два тижні. З огляду на величезну відстань між Китаєм і Україною (Київ-Пекін) – 6457 км, що дорівнює 4012 миль, і велика кількість формальностей, які ми беремо на себе, це дуже швидко.

  Чому не слід довіряти дешевого авіа карго з Китаю?

  Авіадоставка – це найпрестижніший вид транспортування товару, з огляду на його очевидних переваг перед іншими видами вантажоперевезень. Тому жодна поважаюча себе компанія-перевізник не стане демпінгувати. Якщо на авіаційну доставку пропонується спокусливо низька ціна, нижче середньоринкової – це привід насторожитися. Швидше за все, ви маєте справу або з перевізником, який не впевнений в якості своїх доставок, або із занадто молодий і недосвідчений логістичною організацією, яка тільки починає набирати клієнтську базу, або і зовсім з шахраями.

  На що я можу розраховувати, замовляючи авіадоставку в TopCargo?

  Звертаючись за послугами в нашу компанію, ви отримаєте наступні переваги:

  • якість перевезень, перевірене часом;
  • участь фахівців, які володіють китайською і зможуть провести ефективні переговори з вашим постачальником;
  • пунктуальне і відповідальне ставлення до термінів доставки;
  • чесність і прозорість співпраці;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • тариф, який не зміниться з моменту його проголошення клієнту до того моменту, як товар буде отриманий.
  • пряме співробітництво без посередників – все перевезення здійснюємо тільки ми самі. Це забезпечує економію ваших часу і коштів.

  … І це тільки початок списку! Чекаємо ваших замовлень з нетерпінням.

  avia-cargo-nebomОстаннім часом попит на таку послугу, як авіа карго з Китаю стрімко зростає. Про що це може говорити нам? Про те, що на українському ринку китайський товар нині затребуваний, а грамотно налагоджений бізнес з Піднебесної може служити джерелом солідного доходу. Саме тому в наш час так багато підприємців роблять ставки на товар з КНР.

  Товарообіг при такій торгівлі набуває значно більших масштабів, ніж при торгівлі на внутрішньому ринку країни, а чистий прибуток підприємця починає у багато разів перевершувати витрати на імпортний товар – в тому числі і доставку вантажів авіа з Китаю.

  Звичайно, дешевої авіаційну транспортування товару не назвеш. Перевозити товар по повітрю – значить пройти безліч документальних формальностей, попередньо налагодивши контакт з китайським постачальником. Перед цим слід вибрати постачальника, у якого ви будете замовляти авіадоставку Китай-Україна.

  З нашою командою авіадоставка з Китаю стає простіше!

  Навіщо вирішувати ці проблеми самостійно, якщо у вас є TopCargo? Співпраця з нами в рази спростить процедуру транспортування товару. Все, що потрібно від вас – це грамотно оформлене замовлення. Але і в процесі його оформлення наші фахівці вам допоможуть – підкажуть, порадять, підберуть оптимальну схему співпраці. Таким чином, ви замовляєте, оплачуєте, а всі турботи з транспортування ми беремо на себе.

  Оплату товару ви робите, коли авіадоставка з Китаю вже проведена – тобто, знаходиться на території України. Ми гарантуємо збереження вантажу і його цілісність з того моменту, як він потрапляє до нас. Єдине, за що ми не у відповіді – це митні проблеми.

  З огляду на те, що українська митниця вже давно потребує ґрунтовних реформ, її робота не завжди задовольняє як підприємців, так і перевізників. Щоб убезпечити наших клієнтів від таких інцидентів як крадіжки, втрати – ми пропонуємо послугу страхування вантажу. Це не є обов’язковою послугою, однак ми рекомендуємо її кожному, хто звертається до нас.

  Що потрібно від вас?

  • Контакти постачальника. – Перебувайте в пошуках постачальника? Ми можемо вам в цьому допомогти.
  • Інформація про вантаж
  • 14-16 днів очікування

  Готово – товар в цілості й в цілості, по закінченню названого терміну, прибуває до щасливого замовнику. При цьому гарантується уважне ставлення до вантажу, страховка вантажу на випадок не залежать від нас обставин, грамотна упаковка, професійне експедирування товару і своєчасна доставка «до дверей».

  На будь-якому етапі авіа карго з Китаю з TopCargo клієнт має право отримати у нас інформацію тому, на якому етапі авіадоставки з Китаю знаходиться його вантаж, а також за розумну ціну замовити фотозвіт зі складу якщо виникають будь-які сумніви в кількості вантажних одиниць або складі вантажу . Таким чином, співпраця з TopCargo – це не тільки транспортування, а й всебічна підтримка наших клієнтів.

  Ефективна доставка – справедливі ціни

  Доставка вантажів з Китаю авіа – найбезпечніший спосіб привезти вантаж. На нього не впливають погодні умови (в той час як погода на морі може стати перешкодою для контейнерних перевезень). Якщо ви вибираєте авіаперевезення – ми обов’язково пропонуємо вам добровільне страхування вашого вантажу, що допоможе уникнути збитків при настанні непередбачених обставин. Для перевезень малих партій вантажів ми рекомендуємо вам скооперуватися з іншими підприємцями і замовити послугу збірного вантажу за допомогою морської доставки – в цьому випадку вантаж виїде одним судном по одному транспортному документу, що допоможе перевезти невелику партію вантажу). Консолідація вантажів – це ще одна послуга, на яку варто звернути увагу підприємцю, хоче замовити кілька партій вантажів від різних постачальників в певний проміжок часу.

  Що стосується вартості авіадоставки вантажів з Китаю – скажімо відразу. Дешевої вона не буває. Якщо компанія пропонує вам авіаційну доставку за безцінь – швидше за все, такого перевізнику довіряти не слід. У хорошого авіаперевізника ціна або відповідає середньоринкової, або навіть трохи вище, оскільки залучаються хороші фахівці і якісні транспортні засоби.

  Доставка вантажів з Китаю авіа: акцент на безпеку

  Доставка вантажів з Китаю авіа – це найшвидший, надійний і безпечний спосіб довезти товар. Він чудово підходить для крихкого товару або дорогої електроніки. Для підприємців, які замовляють невеликі партії товару, існує послуга консолідації, вона ж – послуга збірного вантажу. Таким чином ви економите свої кошти, а також отримуєте можливість транспортувати вантаж від декількох постачальників за один рейс. Регулярні рейси високий професіоналізм працівників і якість перевезень порадують кожного клієнта.

  Якщо ви шукаєте інформацію про таку послугу, як доставка вантажів авіа з Китаю – загляньте в розділ «авіа доставка». Тут ви дізнаєтеся основну інфо про тарифи, умови та переваги авіадоставки. Для того, щоб дізнатися у скільки обійдеться авіадоставка Китай-Україна особисто вам, зв’яжіться з нашим менеджером. Бажаємо успішної торгівлі і процвітання!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01