language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Авіадоставка з Китаю в Україну з TopCargo: зворотний зв’язок

  25

  Уже не перший рік фахівці TopCargo з радістю допомагають своїм клієнтам організовувати перевезення вантажів з Китаю в Україну різними способами. Найпопулярніший із цих способів – авіадоставка вантажів з Китаю в Україну (до речі, прочитати про неї детальніше ви можете у розділі «авіадоставка»). Нам дуже приємно читати ваші листи та відгуки, надіслані на e-mail нашим адміністраторам та залишені на різних майданчиках. Адже поки що існує зворотний зв’язок – ми знаємо, що наша робота насправді корисна та допомагає вам в організації власного малого чи середнього бізнесу. Сьогодні ми вирішили опублікувати деякі відгуки наших клієнтів, які залишилися виключно задоволеними нашою авіа доставкою з Китаю.

  Наталія В.

  Залишилася дуже задоволена не тільки доставкою від TopCargo, але й роботою хлопців з постачальниками! Мене хотів обдурити китайський постачальник по кількості товарних одиниць та упаковки… Добре, що я додумалася замовити послугу «перевірка постачальника» і співробітники TopCargo в Китаї допомогли мені вирішити це питання і виправити ситуацію. Дуже задоволена. Тепер знаходжу постачальників лише за їх допомогою!

  Сергій

  Відзначу ввічливість колл-центру TopCargo та уважне поводження з клієнтом, а також оперативність та відповідальність процесу авіадоставки. Доставка відбулася в обумовлений термін, не відбулося жодних змін у тарифі. Одним словом, тепер користуватимуся послугами тільки цього перевізника, і знайомим порекомендую.

  Дана Олександрівна

  Торгую китайськими телефонами вже кілька років. З попереднім перевізником у мене виник конфлікт (не хочу навіть згадувати), і довелося терміново шукати нову транспортну компанію. Натрапила на «TopCargo». Попередня компанія сильно підірвала мою довіру, тому спочатку поставилася скептично і вирішила спробувати. Доставка телефонів зайняла, як і було застережено, 14 днів, все привезли надійно упакованим, жодна товарна одиниця не зникла. Замовляла ще фотозвіт з їхнього складу в Гуанчжоу. Фотографії прийшли оперативно та у високій якості. Одним словом, дякую!

  Андрій

  Не залагодилося з митницею – при доставці з Китаю зникло 4 електрочайники. Зв’язався із ТопКарго. Менеджери гідно допомогли розібратися із ситуацією, компенсували вартість зниклого товару та моральні збитки. Чудова компанія, рекомендую всім! До речі, вам за потреби ще й консультацію нададуть.

  Від себе додамо, що читати такі відгуки нам приємно не тільки як постачальнику, який здійснює карго з Китаю в Україну, а й чисто по-людськи. Спочатку позиціонуючи себе як чесного та надійного перевізника, ми робимо все на користь клієнтів, і раді переконуватися, що нам це вдається. Компанія TopCargo висловлює вдячність за увагу до наших послуг та за те, що ви надихаєте нас на те, щоб ставати ще кращими.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01