language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Авіаперевезення як бізнес-ідея. Як організувати їх правильно?

  plan_aviaАвіаперевезення, міжнародні доставки вантажів – це серйозний і часто трудноорганізуемий бізнес. Прибутковим і вигідним він виявляється як для клієнтів, які замовляють авіадоставку вантажів з Китаю, так і для перевізників. Оперативність та безпека – цінні якості, за які клієнти готові платити, тому у даного виду перевезень відмінні перспективи на логістичному ринку. Однак самостійно організувати авіадоставку Китай-Україна не вдасться без певного рівня професіоналізму і досвіду. Для того, щоб час і кошти новоявленого перевізника не були витрачені даремно, потрібно:

  • Знати все норми і правила перевезень
  • Розуміти тонкощі роботи з іноземним партнером (особливо якщо це постачальники з Китаю)
  • Забезпечити фірмі з авіаперевезень ефективне просування
  • Забезпечити компанії конкурентоспроможність, мати навички роботи з клієнтами – це допоможе обзавестися постійною клієнтурою.

  Доставка вантажів з Китаю авіа: будьте готові до конкуренції

  Варто пам’ятати про те, що логістичний ринок буквально рясніє назвами компаній, які здійснюють доставку вантажів з Китаю авіа. Ось з цими компаніями і доведеться помірятися силами і гарненько подумати, що такого ви можете дати клієнту, чого не можуть запропонувати ваші конкуренти.

  Подумайте і про те, де ви будете орендувати авіатранспорт. Оренда літаків окремо – справа дуже недешеве. Краще домовитися про співпрацю з вже існуючими авіакомпаніями, що володіють певною репутацією і міцно зайнятої нішею на логістичному ринку. Наприклад, TopCargo співпрацює з сімома авіалініями, щоб доставка вантажів з Китаю авіа проходила на високому рівні.

  Якщо ви маєте намір організувати компанію, яка здійснює авіадоставку, пам’ятайте:

  Це завжди значні капіталовкладення, які пов’язані з величезними ризиками. Молоді авіакомпанії набили чимало «шишок» перш ніж вийти на великий ринок і дати своїм клієнтам належну якість сервісу.

  У логістичній сфері заманювати клієнтів дешевизною послуг – поганий тон. Звичайно, якісні авіаперевезення за доступними цінами нині затребувані як ніколи, але за статистикою, надмірно дешевої авіадоставка з Китаю клієнти не вірять. Недооцінка своїх послуг – ознака невпевненості в них. Тому компанії, яка відверто «дешевих» не доводиться розраховувати на співпрацю з солідними партнерами. Слідкуйте за середньоринковими цінами, вивчіть політику своїх конкурентів, перевіряйте посередників і підрядників, якщо збираєтеся залучити їх до роботи.

  Якщо ж ви не збираєтеся організовувати авіа карго з Китаю, а просто шукаєте хорошого перевізника, щоб покластися на нього в питаннях доставки – просто зверніться в TopCargo.

  Якщо бажаєте дізнатися більше про послугу авіадоставка з Китаю в Україну – відкрийте відповідний розділ. Тут ви прочитаєте про терміни, ціни та умови такого сервісу. Звертайтеся в нашу службу, і ви гарантовано залишитеся задоволені тим, що отримаєте. Наш досвід і професіоналізм – до ваших послуг.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01