X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Авіаперевезення як бізнес-ідея. Як організувати їх правильно?

plan_aviaАвіаперевезення, міжнародні доставки вантажів – це серйозний і часто трудноорганізуемий бізнес. Прибутковим і вигідним він виявляється як для клієнтів, які замовляють авіадоставку вантажів з Китаю, так і для перевізників. Оперативність та безпека – цінні якості, за які клієнти готові платити, тому у даного виду перевезень відмінні перспективи на логістичному ринку. Однак самостійно організувати авіадоставку Китай-Україна не вдасться без певного рівня професіоналізму і досвіду. Для того, щоб час і кошти новоявленого перевізника не були витрачені даремно, потрібно:

 • Знати все норми і правила перевезень
 • Розуміти тонкощі роботи з іноземним партнером (особливо якщо це постачальники з Китаю)
 • Забезпечити фірмі з авіаперевезень ефективне просування
 • Забезпечити компанії конкурентоспроможність, мати навички роботи з клієнтами – це допоможе обзавестися постійною клієнтурою.

Доставка вантажів з Китаю авіа: будьте готові до конкуренції

Варто пам’ятати про те, що логістичний ринок буквально рясніє назвами компаній, які здійснюють доставку вантажів з Китаю авіа. Ось з цими компаніями і доведеться помірятися силами і гарненько подумати, що такого ви можете дати клієнту, чого не можуть запропонувати ваші конкуренти.

Подумайте і про те, де ви будете орендувати авіатранспорт. Оренда літаків окремо – справа дуже недешеве. Краще домовитися про співпрацю з вже існуючими авіакомпаніями, що володіють певною репутацією і міцно зайнятої нішею на логістичному ринку. Наприклад, TopCargo співпрацює з сімома авіалініями, щоб доставка вантажів з Китаю авіа проходила на високому рівні.

Якщо ви маєте намір організувати компанію, яка здійснює авіадоставку, пам’ятайте:

Це завжди значні капіталовкладення, які пов’язані з величезними ризиками. Молоді авіакомпанії набили чимало «шишок» перш ніж вийти на великий ринок і дати своїм клієнтам належну якість сервісу.

У логістичній сфері заманювати клієнтів дешевизною послуг – поганий тон. Звичайно, якісні авіаперевезення за доступними цінами нині затребувані як ніколи, але за статистикою, надмірно дешевої авіадоставка з Китаю клієнти не вірять. Недооцінка своїх послуг – ознака невпевненості в них. Тому компанії, яка відверто «дешевих» не доводиться розраховувати на співпрацю з солідними партнерами. Слідкуйте за середньоринковими цінами, вивчіть політику своїх конкурентів, перевіряйте посередників і підрядників, якщо збираєтеся залучити їх до роботи.

Якщо ж ви не збираєтеся організовувати авіа карго з Китаю, а просто шукаєте хорошого перевізника, щоб покластися на нього в питаннях доставки – просто зверніться в TopCargo.

Якщо бажаєте дізнатися більше про послугу авіадоставка з Китаю в Україну – відкрийте відповідний розділ. Тут ви прочитаєте про терміни, ціни та умови такого сервісу. Звертайтеся в нашу службу, і ви гарантовано залишитеся задоволені тим, що отримаєте. Наш досвід і професіоналізм – до ваших послуг.

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01