language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Авіація у найближчому розгляді. Частина 3. У що вірять і чого побоюються пілоти?

  plane_skyНа дворі XXI століття. Віра в прикмети та забобони виглядає смішно. Тому говорити про них не прийнято. Довіра до технологій та наукових розробок здається більш переконливою та обґрунтованою, ніж «бабусині казки». Минулої статті ми говорили про те, що пілоти та стюардеси марновірні. Ми розпитали пілотів різних вікових категорій та різної спрямованості (військових, цивільно-пасажирських, а також тих, хто допомагає нам здійснювати авіакарго з Китаю) про їхні «повітряні» забобони і дізналися дещо нове та цікаве.

  Хороші прикмети: що обіцяє успіх і радість

  Вадим В. – пілот вантажної авіації зі стажем у 15 років, працює на одній з авіаліній, що виконує доставку вантажів з Китаю авіа. Він розповідає про наступні прикмети, з якими йому доводилося стикатися під час служби:

  – Подряпаний фюзеляж – до тривалої та справної роботи літака.

  – Удачею вважається знайти на борту сережку. Тому сміливо замовляйте авіадоставку з Китаю біжутерії – ви нас порадуєте.

  – Якщо на борт першим зійде чоловік – це до легкого рейсу.

  – Хорошою прикметою вважається зустріти в повітрі літак, що летить у той самий бік. І вже зовсім добрим знаком вважається, якщо літак перелетить веселку. Кажуть, це до прибутку та вдалих польотів надалі.

  – Перед вильотом у курців є звичай – викурити половину сигарети, а після рейсу докурити. Пілоти, які не курять, зазвичай надкушують булочку перед рейсом, а після нього – доїдають.

  Чи вдаються до таких містичних хитрощів пілоти, що здійснюють авіадоставку Китай-Україна? Хто як. Це їхня особиста справа. Нерозумно заперечувати, що те, наскільки вдалим буде рейс, залежить від стану літака, професіоналізму пілота та інших факторів, що не мають відношення до забобонів. Однак дуже багато льотчиків вважають за краще перестрахуватися.

  Дурні прикмети

  Пілоти ніколи не кладуть кашкети на козирок – тільки на туллю. Не одягаються перед вильотом на все нове. Не лають свої літаки – згідно з прикметою, від цього літак може зламатися. Категорично не прийнято фотографуватись перед польотом. Вважається, що якщо піднімаючись трапом на літак, льотчик спіткнувся – це віщує важкий рейс. Час прильоту на базу не загадується і не озвучується. Рвати квіти на аеродромі – не на добро, так само як і стригти нігті перед самим польотом.

  TopCargo – щоб у питаннях доставки вантажів з Китаю авіа вам завжди щастило!

  А ось для бізнесмена, який замовляє доставку вантажів з Китаю авіа, немає гіршої прикмети, ніж зв’язатися з неперевіреним і неефективним перевізником. Для того, щоб захистити вас від цієї невдачі, працює компанія TopCargo. Жодної містики – лише всебічна підтримка клієнтів, уважне ставлення до своїх обов’язків та безліч корисних послуг. Ви завжди можете отримати у нас консультацію з усіх питань, що вас цікавлять, і не турбуватися про збереження свого вантажу – адже з нами він у надійних руках. Читайте про авіа доставки у відповідному розділі, і залишайтеся з нами!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01