language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Авіація у найближчому розгляді: цікаво про авіакарго з Китаю і не лише. Частина 2 Частина 2

  stuardessa_aviacargo

  Вітання. Ви знову у блозі новин та інтересів TopCargo – передового та ефективного перевізника, з яким ваша доставка вантажів з Китаю виходить на якісно новий рівень.

  Сьогодні ми продовжимо розмову про авіацію і розповімо ще трохи цікавих фактів про цю популярну транспортну галузь. Раніше? ми вже писали про те, за що насправді варто дякувати братам Райтам, навіщо льотчикам білі шовкові шарфи і скільки людей справді літають літаками.

  Літати не страшно! Чому авіакарго з Китаю – найбезпечніший вид перевезень

  Аерофобія властива багатьом людям. Вона найпоширеніша причина того, що лише п’ять відсотків світового населення літають літаками. Проте статистика свідчить, що це безпідставний страх. Літаки визнані безпечним видом транспорту як пасажирів, так і вантажів за версією ICAO (Міжнародної організації цивільної авіації). На 1 млн вильотів припадає лише одна авіакатастрофа. Тож ймовірність, що літак розіб’ється, вкрай мала і становить лише 1/8 000 000. А отже, й за авіадоставку Китай Україна побоюватися нема чого. І ще дещо цікаве. Статистика говорить про те, що у світі більше людей гинуть від укусів віслюків, ніж від польотів літаками.

  Стюардеса – найпривабливіша професія

  Скільки пісень присвячено стюардесам, і все це не дарма. Пікантний момент – у дівчат-стюардес чоловіки закохуються у кілька разів частіше, ніж у представниць інших професій. До стюардес же і найвищі вимоги. Здобувачка на цю роботу повинна мати стовідсоткове фізичне здоров’я, уміння спілкуватися з людьми та бездоганне самовладання, бути стресостійкою та оперативно реагувати на форс-мажорні ситуації. Крім того, воно має бути гарним. Дівчині можуть відмовити у роботі стюардесою, якщо вона не пройде фейс-контроль! Це не офіційна вимога, проте ви коли-небудь бачили негарні стюардеси? Отож. А ось при доставці вантажів із Китаю авіа стюардеси не потрібні.

  Пілотів годують по-різному

  У літаках (у тому числі й авіакарго з Китаю), як правило, два пілоти. Перед вильотом, ці льотчики їдять різні страви, щоб унеможливити ризик харчового отруєння. Якщо один з пілотів, отруївшись, відчує себе погано, другий міг взяти контроль літака на себе.

  Пілоти та стюардеси – найзабобонніші

  Незважаючи на всю серйозність професії і те, що льотчики та стюардеси – дорослі люди, на яких лежить величезна відповідальність, їм властива велика кількість забобонів. У сфері авіації не прийнято говорити “останній” – йдеться про “крайній”. У пасажирських літаках часто немає тринадцятого ряду крісел, а рейсу під номером 666 ви не зустрінете зовсім. Про цікавіші і маловідомі забобони льотчиків ми розповімо в наступній статті.

  А ми – найнадійніший перевізник!

  Залишайтеся з нами, і ви дізнаєтесь ще багато цікавих фактів. А замовивши у нас доставку вантажів авіа з Китаю, ви точно залишитеся задоволені співпрацею. Оперативність, чесність та якість перевезень – наші пріоритети. Від конкурентів компанію TopCargo відрізняє висока орієнтованість клієнта, бездоганне виконання своїх зобов’язань і всіляка підтримка замовника. Зацікавилися авіадоставкою? Відкрийте відповідний розділ «доставка вантажів авіа з Китаю» та отримайте більше інформації. Добридень!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01