X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

АВТО ДОСТАВКА

ЗРУЧНО, ДОСТУПНО, ШВИДКО, НАДІЙНО

ВАШЕ ПЕРСОНАЛЬНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ

Авто доставка вантажів

Компанія TopCargo здійснює комплексну доставку вантажів з Європи в Україну. Ми доставимо Ваш вантаж з будь-якої точки Євросоюзу до Києва протягом 5-12 днів з моменту отримання товару на нашому консолідаційних складі в Польщі або Німеччині.

5-12 ДНІВ
ВІД 350 USD М.КУБ
ВІд 1 М.КУБ

Узнать стоимость

МОЖЛИВІСТЬ ДОСТАВКИ БУДЬ-ЯКИХ ПАРТІЙ ТОВАРІВ

ОФОРМЛЯЄМО ЕКСПОРТНІ ДОКУМЕНТИ ВІДПОВІДНО ДО ПРАВИЛАМИ ЄВРОСОЮЗУ

ГАРАНТУЄМО ПОВНУ БЕЗПЕКА ВАНТАЖУ

МІНІМАЛЬНА СТАВКА ВКЛЮЧАЄ МИТНИЙ ОЧИЩЕННЯ ВАНТАЖУ

ВАШ КОНТРАКТ – НАША ТУРБОТА

УСЛУГИ

Ми підготували для вас відповіді на самі часто задаються про авто доставці.
 • Етапи автодоставки вантажів з Європи:
   • доставка Вашого вантажу від постачальника на наш склад в Польщі / Німеччини
   • відкриття та закриття Т1 / EX1, повернення ПДВ європейським виробникам
   • митне очищення вантажів, сертифікація і отримання дозвільних документів
   • доставка вантажу на склад замовника в Укріане
 • Доставляємо з таких країн
   Польща Франція Чехія Словаччина

   Німеччина Іспанія Австрія Нідерланди

   Італія Англія Бельгія країни Балтії

   При розрахунку цін на послугу необхідно враховувати такі фактори як обсяг і вага вантажу, його тип, відстань між початковим пунктом і нашим консолідаційним складом. Тому для розрахунку вартості послуги звертайтеся до наших фахівців, які індивідуально розглянуть кожне замовлення.
 • Автомобільна доставка грузов- швидко, надійно, недорого
   Міжнародна доставка за допомогою автомобільного транспорту нерідко стає вибором підприємців через її невисоку вартість і простоти і распростронённості. За допомогою містких автомобілів, регулярно проходять експлуатаційний і технічний контроль, забезпечується безпечна і оперативна доставка товару. За допомогою автодоставки можна легко транспортувати найрізноманітніші види вантажів. У компанії TopCargo є власні консолідаційні склади в Польщі і Німеччині.
 • Автомобільна карго доставка з Європи з нами гарантує:
   • Якість, професіоналізм і оперативність доставки (5-12 днів з будь-якої точки Євросоюзу);

   • Використання ефективних, налагоджених маршрутів;

   • Високий рівень збереження вантажу;

   • Прийнятні для кожного підприємця ціни;

   • Страховку від можливих автодорожніх ризиків.

   Звичайно, в порівнянні з контейнерної доставкою, автомобіль перевозить меншу кількість вантажу. Однак це не означає, що ви зможете замовити тільки малі партії товару. У машини від TopCargo поміщається значний обсяг вантажу. Також до переваг такого способу доставки відноситься мобільність, відсутність прив'язки до аеропортів, морських портів та залізничних колій - вантаж буде доставлений безпосередньо за місцем замовлення. Автомобільне карго стане оптимальним варіантом і для тих, хто не хоче чекати, поки вантаж прибуде морем, але і не готовий замовляти авіадоставку.

   Послуга автомобільної доставки цінна тим, що вантаж, що перевозиться не пошкоджується під час дороги і замовник може бути спокійний за його цілісність. Компанія TopCargo бере на себе фінансові зобов'язання з доставки товару в цілості. Якщо вам необхідно перевезти крихкий, б'ється товар - ми надаємо протівобойную каркасну упаковку, яка захистить від пошкодження товару і зломів.

   Для кожного клієнта проводиться індивідуальний розрахунок вартості автомобільної доставки, і названа ціна не змінюється з моменту її проголошення.

   Такий вид перевезень універсальний практично для будь-яких вантажів. До того ж, він допоможе уникнути неприємних та витратних вантажно-розвантажувальних робіт, пов'язаних зі зміною виду транспорту. Налагоджений логістичний сервіс, досвід співробітників компанії в упаковці і транспортуванні вантажів - все це робить автодоставку з TopCargo особливо надійної і вигідною.

   Клієнтам надається можливість відстежити переміщення товару на будь-якому етапі транспортування. Здійснюючи автомобільну перевезення, TopCargo вирішує юридичні та митні питання оформлення вантажу, а також надає замовнику інформаційну підтримку. Ви можете проконсультуватися з нами по будь-яких питань, пов'язаних із замовленням та здійсненням поставки. А якщо ви ще не визначилися з постачальником або маєте будь-які сумніви - ми знайдемо для вас оптимального виробника.

   Як показує практика, Автомобільна доставка карго з Китаю в Україну нерентабельна, і такої послуги у нас немає. Найвигідніше буде замовити авіадоставку з Китаю. Однак при замовленні товару з таких країн, як Польща, Франція, Чехія, Словаччина, Німеччина та багато інших автодоставка незамінна.
 • Блог
 • Распаковка
 • Наш канал
Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме це робить китайську продукцію конкур ...
Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в тому, що тут знаходиться близько 50 000 виробників, як ...
Китай - це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут продається просто колосальна кількість товарів з різних галу ...
Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний продукт, який буде відмінно справлятися ...

Для поліпшення якості обслуговування просимо залишити відгук про нашу роботу.

 • ОТЗЫВЫ
 • ВИДЕО ОТЗЫВЫ
ОСТАВИТЬ ОТЗЫВ

Автодоставка з Європи – це ідеальний спосіб перевезення невеликого обсягу товару по розумному. Компанія Topcargo гарантує безпечну і якісну доставку вашого, навіть самого крихкого, товару. Доставка з Європи здійснюється з країн Балтії і таких країн як Франція, Німеччина, Іспанія, Австрія, Англія, Бельгія та інших.

Доставка в Україну з Європи і її етапи

 1. Topcargo володіє консолідаційних складами (Польща і Німеччина). Саме туди доставляє ваш вантаж.
 2. Компанія дбає про ваш час, тому веденням експортної декларації та іншої документації, а також поверненням ПДВ вашим постачальникам будуть займатися наші фахівці.
 3. Митне очищення вантажів, процес отримання дозвільних документів компанія також бере на себе.
 4. Вантаж прибуває в Україну.

Чому мені варто вибрати цей спосіб?

Більш детальну інформацію про карго доставці ви можете отримати в розділі “Послуги”.

(Пока оценок нет)
Loading...
 • 044 353 00 01