language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Бартерна система історія минулого та сьогодення

  Бартерною системою чи бартером називають такі угоди, які передбачають взаємовигоду двох сторін без залучення грошей. Наприклад, ви маєте власний магазин в Інстаграмі і ви ходите його розкрутити. У такому разі можна звернутися до блогера за рекламою та заплатити йому за угоду продукцією зі свого магазину.

  Зародження бартеру

  Коренем сучасної бартерної системи є обмін речами, що був розвинений до появи грошей. Такий обмін прийнято називати натуральним, оскільки він проводився між двома людьми чи групами. Договір за такої співпраці укладався в усній формі, а метою таких партнерств було виживання.

  Зі збільшенням послуг та товарів поняття бартеру почало розширюватися, що вплинуло на суть його використання. Проте принцип дістався тим самим і в наші часи: обмін хоч і не полягає на грошах, але вартість об’єктів обміну має бути рівною.

  Історики впевнені, що саме бартер є причиною створення грошей. Першими грошову одиницю почали використовувати єгиптяни для покупки зерна чи худоби.

  Бартер у сучасному світі

  Бартерна система пройшла жодне століття, що змінило її до наших днів. Сьогодні бартер використовується як один з найбільш ефективних способів співробітництва і здійснюється у двох наступних формах:

  • відкрита форма. Угода здійснюється за взаємовигідним обміном одночасно. Одна із сторін віддає продукцію на вибір та визначає, що хотіла б отримати натомість. Друга підтверджує слідку, якщо обмін на її думку є пропорційним;
  • закрита форма. Умови правочину фіксуються договором. Таку форму бартеру практикують серйозні компанії з метою безпеки своїх інтересів.

  Переваги угод на основі бартеру

  Насамперед обмін – це економія, що особливо важливо на перших етапах розвитку продукції або в кризові часи. Додатково, за допомогою бартеру можна вигідно ліквідувати товар, який довго припадає пилом на складі, обмінному на цінну послугу або продукцію. Бартер допомагає зробити управління грошовим капіталом гнучкішим.

  Недоліки угод на основі бартеру

  У роботі будь-якої системи є мінуси. Питання лише в тому, чи зазнають вони збитків бізнесу. Якщо ні, тоді це лише передбачувані ризики. Щодо бартерної системи можна нарватися на нечесного партнера, але цей момент можна виключити укладанням офіційного договору. Ще одним недоліком бартеру є складність підбору об’єктів для обміну за ціною. У міжміському масштабі бартер служить прикриттям пограбування.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01