language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Бізнес на виробах з Бамбука

  Китайські товари з бамбукаБамбук виступає символом для багатьох народностей. У індіанців він символізує дружбу, у філіппінців поєднується з радістю та приємними подіями, у китайців – символ довголіття, приплив життєвої енергії, у японців – символ чистоти.

  По фен-шу бамбук рекомендується зберігати у себе в будинку, щоб запобігти неприємностям, наповнити житло позитивною енергетикою, тим самим продовжуючи життя людині. Саме тому, Карго доставка бамбука користується популярністю в Америці та Європі.

  Бамбук дуже швидко виростає сам по собі і не вимагає до себе особливого догляду та уваги. Його не потрібно поливати, захищати від шкідливих комах. Плантації з цих деревоподібних злаків поглинають вуглекислий газ приблизно п’ять разів більше, ніж дерева, у своїй виділяючи кисень. З одного гектара землі можна зібрати набагато більше бамбука, ніж бавовни. Так, доставка карго з Китаю коштує дешевше.

  Якщо бамбукові гілки – це не той предмет інтер’єру, який ви хотіли б у свій будинок, то зверніть свою увагу на товари, у складі яких є бамбук. Відмінний приклад таких виробів – постільна білизна.

  Сучасні бамбукові тканини використовують не тільки для постільної білизни, але також для пошиття блуз та сорочок. Через практичність матерій, що мають екологічні властивості, їх використовують у виробництві дитячого одягу. По міцності бамбукову тканину порівнюють навіть зі сталлю. Така екологічність та надійність стане чудовим приводом для привернення уваги клієнтів, якщо ви вирішите замовити карго з Китаю до України.

  Содержание статьи:

  Бамбукові товари з Китаю

  В Україні великою популярністю користуються такі товари з бамбука: постільна білизна, рушники, скатертини, спідня білизна. Підрахуємо, наскільки може бути прибутковим такий бізнес в Україні на прикладі постільної білизни.

  Середня вартість бамбукової постільної білизни в Україні 4 – 5 тис. грн. Вартість такого комплекту у Китаї – від 1 тис. до 1,5 тис. грн. Вага постільної білизни залежить від її густини, і в середньому становить близько 1 кг. Вартість доставки карго починається від 6 дол. за кг. Якщо ви замовите оптову партію від 1 м.куб., то вам вигідніше буде скористатися послугою збірних вантажів – доставка морем, за якої ви платите лише за обсяг.

  Отже, замовляючи 10 комплектів, ви витратите близько 15 тисяч гривень на закупівлю товару та від 60 доларів на його доставку. Точну вартість доставки фахівці нашої компанії розрахують з урахуванням кінцевої точки прибуття вантажу та обраного способу доставки. Зверніть увагу, ми займаємося доставкою вантажів під ключ, тому вам не доведеться витрачати час на митне оформлення та інші нюанси. Ви зможете повністю зосередитись на пошуку клієнтів.

  Таким чином, початкові вкладення становитимуть близько 17 тис. грн. Дохід, на який ви можете розраховувати – 40 – 50 тисяч гривень.

  Якщо плануєте займатися подібною справою у довгостроковій перспективі, додайте до початкових вкладень вартість лендингу – односторінника в Інтернеті, на якому ви зможете показати свій товар та дати можливість клієнтам його купувати. Також підрахуйте витрати на контекстну рекламу, що дозволить залучати клієнтів, які вже шукають ваш товар.

  Лендінг можна зробити самостійно – на спеціальному конструкторі, в оплату за який також входить домен та хостинг. Але, врахуйте, якщо ви ніколи з цим не стикалися – краще довіритися професіоналам. Це заощадить не лише гроші, а й час.

  Після того, як перші комплекти будуть продані, партію буде продано, замовте таку. Якщо терміни вам не критичні, то замовити наступну партію можна збірними вантажами. Це доставка, при якій ви заплатите лише за обсяг, що займає.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01