X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Бізнес на виробах з бамбука

Китайские товары из бамбукаБамбук виступає символом для багатьох народностей. У індіанців він символізує дружбу, у філіппінців поєднується з радістю і приємними подіями, у китайців – символ довголіття, приплив життєвої енергії, у японців – символ чистоти.

За фен-шую бамбук рекомендується зберігати у себе в будинку, щоб запобігти неприємностям, наповнити житло позитивною енергетикою, тим самим продовжуючи життя людині. Саме тому, карго доставка бамбука користується популярністю в Америці і Європі.

Бамбук дуже швидко росте сам по собі і не вимагає до себе особливого догляду і уваги. Його не потрібно поливати, захищати від шкідливих комах. Плантації з цих деревовидних злаків поглинають вуглекислий газ приблизно в п’ять разів більше, ніж дерева, при цьому виділяючи кисень. З одного гектара землі можна зібрати набагато більше бамбука, ніж бавовни. Так, доставка карго з Китаю обходиться дешевше.

Якщо бамбукові гілки – це не той предмет інтер’єру, який би ви хотіли в свій будинок, то зверніть свою увагу на товари, в складі яких є бамбук. Відмінний приклад таких виробів – постільна білизна.

Сучасні бамбукові тканини використовують не тільки для постільної білизни, але також для пошиття блузок і сорочок. Через практичності матерій, що володіють екологічними властивостями, їх використовують у виробництві дитячого одягу. По міцності бамбукову тканину порівнюють навіть зі сталлю. Така екологічність і надійність стане відмінним приводом для залучення уваги клієнтів, якщо ви вирішите замовити карго з Китаю в Україну.

Содержание статьи:

Бамбукові товари з Китаю

В Україні великою популярністю користуються такі товари з бамбука: постільна, рушники, скатертини, нижню білизну. Давайте підрахуємо, наскільки може бути прибутковим такий бізнес в Україні на прикладі постільної білизни.

Середня вартість бамбукового постільної білизни в Україні 4 – 5 тис. Грн. Вартість такого комплекту в Китаї – від 1 тис. До 1,5 тис. Грн. Вага постільної білизни залежить від його щільності, і в середньому становить близько 1 кг. Вартість доставки карго починається від 6 дол. За кг. Якщо ви замовте оптову партію від 1 м.куб., То вам вигідніше буде скористатися послугою збірних вантажів – доставка морем, при якій ви платите тільки за обсяг.

Отже, замовляючи 10 комплектів, ви витратите близько 15 тисяч гривень на закупівлю товару і від 60 доларів на його доставку. Точну вартість доставки фахівці нашої компанії розрахують з урахуванням кінцевої точки прибуття вантажу і обраного способу доставки. Зверніть увагу, ми займаємося доставкою вантажів під ключ, тому вам не доведеться витрачати час на митне оформлення та інші нюанси. Ви зможете повністю зосередитися на пошуку клієнтів.

Таким чином, початкові вкладення складуть близько 17 тис. Грн. Дохід, на який ви можете розраховувати – 40 – 50 тисяч гривень.

Якщо плануєте займатися подібною справою в довгостроковій перспективі, додайте до первинних вкладень вартість Лендінзі – одностранічнік в Інтернеті, на якому ви зможете показати свій товар і дати можливість клієнтам його купувати. Також підрахуйте витрати на контекстну рекламу, це дозволить залучати клієнтів, які вже шукають ваш товар.

Лендінгем можна зробити самостійно – на спеціальному конструкторі, в оплату за який також входить домен і хостинг. Але, врахуйте, що якщо ви ніколи з цим не стикалися – краще довіритися професіоналам. Це заощадить не тільки гроші, але і час.

Після того, як перші комплекти будуть продані, партія буде продана, замовте наступну. Якщо терміни для вас не критичні, то замовити наступну партію можна збірними вантажами. Це доставка, при якій ви заплатите тільки за яку він обіймав обсяг.

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01