X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Бізнес з нуля: доставка в Україну з Китаю

pokupkiІснує кілька ходових товарів, які вигідно закупити для бізнесу на китайські товари. Така співпраця сьогодні є досить перспективним, оскільки вклавши мінімальний капітал, ви маєте можливість на постійній основі отримувати досить пристойний дохід. Отже, закупівля яких товарів є вигідною для старту бізнесу?

 • Авто і мотозапчастини, аксесуари для даного виду техніки

Дана область продажів сьогодні є однією з найбільш популярних. Доставка з Китаю до Києва і будь-який інший населений пункт України таких товарів як відеореєстратори, навігатори, парктроніки, камери заднього виду, лампочки, магнітоли, елементи тюнінгу тощо сьогодні має великий ажіотаж. Перепродувати такі товари дуже вигідно, тому що на українському ринку конкуренція в даній сфері продажів мінімальна.

 • Меблі

Доставка з Китаю в Україну меблів за оптимальною ціною – вигідний і перспективний старт для бізнесу. Даний товар в Китаї дуже дешевий у порівнянні з ціновою політикою в нашій країні, тому прибуток, яку ви заробите з продажу меблів з Китаю, однозначно виправдає витрати на закупівлю і доставку.

 • Товари для дому

Скатертини, покривала, штори, тюлі, фіранки, кондиціонери, витяжки, холодильники, газові та електричні плити і т.д. Список дуже великий, однак якщо ви бажаєте зайнятися бізнесом саме в цій сфері, зважте всі плюси і мінуси, так як попит даної продукції на сьогоднішній день досить нестабільний, а конкуренція на ринку висока.

 • Дитячі товари та одяг

Доставка Китай-Україна в цій сфері також досить затребувана, тому що дитячі речі в Україні досить дорогі і те, що можна купити в Китаї за 10 доларів, в нашій країні ви зможете продати за 50.

 • Спецтехніка

Попит на таку продукцію тільки зростає, так як європейські і американські моделі обходяться набагато дорожче, а якість китайської спецтехніки постійно поліпшується.

 • Гардеробні аксесуари та взуття

Ідеальний варіант для бізнесу з мінімальними вкладеннями. Починати продавати можна в соцмережах, що, на першому етапі, не зажадає персоналу.

 • Шуби і шкіра

Так, виробництво хутряної та шкіряної верхнього одягу в Китаї також набуло свою популярність. Замовляючи оптову доставку з Китаю, ви отримаєте гарний прибуток від продажів. Однак перш ніж оформляти закупівлю, переконайтеся в якості товару, який пропонує постачальник.

 • Гастрономічні товари

Серед таких пластикова і одноразовий посуд, миючі засоби, засоби гігієни, канцтовари, а також такі фасовані і розсипні товари, як чай, горіхи, сушені морепродукти і екзотичні фрукти і т.д. Прибуток від продажу такої продукції гарантована.

Заробляти з Китаєм просто, а доставка в Україну з Китаю компанією Topcargo допоможе уникнути труднощів з перевезенням товару. Детальніше про послуги компанії можна дізнатися, зателефонувавши за номером 044-391-11-73.

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01