X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Выкуп на торговых площадках США

Америка торгових центрів залучити людей з їх різноманітністю. Тут кожен знайде речі, які їм потрібні. Ви, напевно, чули про таких сайтах, як GAP, Amazon або E-Bay. Є можливість придбати абсолютно все. Вам надається величезний вибір одягу, обладнання, ювелірних виробів, мистецтва. Купуючи речі в Америці, ви можете бути впевнені в оригінальності куплених товарів. Ви можете придбати речі будь-яких провідних світових брендів. І що особливо приємно, вони продаються часто з мінімальним Націнка.

Перевага покупки в Америці

Крім того, американські торгові центри часто проводять грандіозні продажі.

Цілком реально захопити брендовий одяг, нову камеру або прохолодний планшет зі знижкою до 80%. Вам просто потрібно зробити замовлення вчасно. Звичайно, ви зіткнулися з ситуацією, коли вивчення зарубіжних порталів з різними товарами ви знайдете те, що ви шукали. Не більше заперечувати собі задоволення, щоб мати якісну річ, яку вам потрібно. Тепер ви можете дозволити собі спонтанні поглинання. Єдиний момент, в якому закордонні покупки втрачає в вітчизняний-пора. Тим не менш, вигоди будуть більше, ніж покрити ці незручності.

США механізм закупівлі

Ми часто залякані невідомим. Покупки на зарубіжних сайтах викликає змішані почуття для багатьох. Існують різні страхи і тривоги: “як платити?”, “що, якщо посилки не відправляється?”. Ми пропонуємо вам позбавитися від таких стереотипів. Заморські покупки вже давно є прекрасною можливістю, щоб купити якісні речі за доступними цінами.

Topcargo стане надійним помічником для вас при покупці будь-якого необхідного продукту. І нехай вас не бентежить складність і тонкість пологів. Ми надаємо повний спектр торговельних послуг у Сполучених Штатах. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати бажаний пункт і дати нам посилання. Тоді ви просто чекати товару, щоб бути на вашому порозі.

Topcargo допоможе вам, якщо ви плануєте покупку і не знаєте з чого почати. Крім того, якщо у вас є свій бізнес, і ви купуєте товари в США, або ви просто великий шанувальник покупок. У будь-якому з варіантів, ми станемо вашим надійним партнером. Ви зможете перекласти на наші плечі всю Червону стрічку, пов’язану з доставкою посилок і вантажів.

Можливості Topcargo надали своїм клієнтам:

 • Купівля товарів з торгівельних підлог США;
 • Замовлення колекції з адрес постачальників;
 • Особливості (фото товарів, верифікація бренду, кольори, моделі, перевірка достовірності упаковки);
 • Консолідація посилок на наших складах;
 • Митні документи;
 • Доставка посилок до дверей.

Ви зможете легко і швидко розрахувати вартість наших послуг. Якщо у вас є найменші труднощі, співробітники Topcargo можуть легко допомогти з їх резолюцією. У вас не буде обмежень на вартість вантажу, або його розміри. Можна, не замислюючись, купувати товар вам потрібно в потрібному обсязі. Ми також допоможемо вам уникнути того, щоб заповнити багато документів і декларацій. Наша компанія приймає все це на. І, звичайно, важко не згадати вигідні тарифи на всі наші послуги. Насолоджуйтеся покупками!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01