language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Приватна позика – переваги угоди

  Приватне кредитування стало все більшою популярністю. Це чудова можливість тимчасово виправити своє фінансове становище, не звертаючись до різних фінансових установ, особливо якщо у вас низький кредитний рейтинг. Тому, якщо вам необхідно отримати в терміновому порядку певну суму, ви зможете спробувати взяти позику у приватної особи. Але необхідно розуміти можливі ризики і проблеми, щоб захиститися від зустрічі з шахраями. Знайти чесного приватного інвестора можна.

  Чому позику у приватного інвестора — це вигідно

  Оформляючи кредит у приватної фізособи, ви отримуєте кілька переваг:

  • вам не потрібно готувати великий пакет документів і збирати різноманітні довідки про доходи, місце проживання тощо;
  • процес підписання договору та видачі коштів здійснюється протягом декількох хвилин;
  • у прийнятті рішення кредитна історія не відіграє жодної ролі.

  Останній пункт особливо важливий. Адже навіть мікрофінансові організації перевіряють платоспроможність клієнтів, ґрунтуючись на даних, отриманих із кредитної історії за останні кілька років. А приватна особа не звертає на це уваги. Але варто враховувати, що приватний кредитор встановлює досить високу відсоткову ставку.

  Оформити приватну позику без втрат зі свого боку реально, необхідно передбачити можливість деяких нюансів.

  Як захиститися від шахраїв

  Щоб захистити себе і не виявитися заручником у неприємній ситуації, рекомендується оформити договір або скласти розписку, яку необхідно запевнити у нотаріуса. Дуже важливо уважно ознайомитися з договором, який ви підписуватимете. Це допоможе захистити вас від непередбачених наслідків. Якщо формулювання вирізняються розмитістю та нечіткістю, краще проконсультуватися зі знайомим юристом, який зміг би розшифрувати їхнє значення. Подібна передбачливість необхідна, щоб не сплачувати зайвих відсотків.

  У тому випадку, якщо кредит від приватної особи підтверджується нотаріальною розпискою, документ з вашим підписом необхідно віддавати тільки в тому випадку, якщо ви отримали гроші готівкою або якщо їх перерахували на ваш рахунок.

  Часто шахраї отримують документ про позику до моменту передачі грошей і починають їх вимагати після закінчення зазначеного терміну, незважаючи на те, що кошти так і не було отримано.

  Ще одна поширена схема, якою користуються шахраї, – взяття передоплати. Вимога подібної послуги незаконна, тим більше, що після отримання застави, ви не отримуєте основне тіло кредиту, шахрай просто зникає з вашими грошима.

  Тому, щоб захиститись від взаємодії з шахраями, необхідно шукати приватних інвесторів на сторонніх майданчиках, де ви зможете ознайомитися з відгуками або пошукати інвестора через знайомих. У разі проведення чесної угоди підвищується до максимума.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01