language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як найкраще доставити контейнер з порту

  На сьогоднішній день існує безліч варіантів доставки вантажів з Китаю. Найпопулярнішим варіантом є контейнерні перевезення, які забезпечують оперативну, надійну та безпечну доставку вантажів. Крім того, контейнерні перевезення дозволяють зекономити кошти при транспортуванні. При виборі компанії для контейнерних перевезень важливо звернути увагу на її досвідченість у доставці товарів з Китаю. Компанія повинна мати власну агентську мережу, яка співпрацює з різними торговими портами Китаю. Також важливо звернути увагу на швидкість доставки та вартість. Бажано, щоб доставка здійснювалася двадцятифутовими та сорокавідсотковими контейнерами.

  Особливості контейнерних перевезень з Китаю

  Розглянемо послідовність операцій контейнерних перевезень з Китаю:

  • товар відправляється зі складу постачальника, у якого клієнт купує товар на склад компанії-перевізника;
  • підготовлюється пакет документів для митної декларації;
  • завантаження контейнера на судно;
  • моніторинг переправки вантажу;
  • митне декларування вантажу;
  • транспортування вантажу на склад певної компанії.

  Вартість доставки з Китаю в Україну залежить від багатьох факторів, які ми розглянемо нижче.

  Переваги та недоліки перевезень контейнерами

  Основні плюси та мінуси контейнерних перевезень:

  • високий рівень захисту товару;
  • доступна вартість транспортування вантажу;
  • можливість здійснювати транспортування більшими обсягами.

  Як Ви зрозуміли, саме поняття «контейнерні перевезення» говорить саме за себе. Одним словом, певний вантаж поміщається у спеціальні контейнери. Далі здійснюється доставка цих контейнерів із застосуванням морського транспорту.
  Якщо говорити про плюси перевезень із Китаю контейнерами, то їх дуже багато, а саме:

  1. Насамперед відбувається економія часу та фінансів. Не потрібно здійснювати додаткове пакування, розвантаження, навантаження. Витрати на додаткову маніпуляцію мінімізуються.
  2. Навіть якщо може вимагати зміна транспорту, то навіть у цьому випадку не потрібно перепакувати товар.
  3. Доставка на склад одержувача здійснюється максимально оперативно.
  4. Щоб завантажити/розвантажити товар часу, необхідно зовсім невелику кількість.
  5. Багато компаній/перевізників використовують контейнерні перевезення і знаються на цьому.
  6. Морський транспорт – це надійно, зручно та ефективно.
  7. Контейнерні перевезення можна використовувати як для невеликих партій, так і для великих.
  8. Підприємці, які працюють на ринку ні один рік, досить часто віддають перевагу саме контейнерним перевезенням.

  Незважаючи на те, що морський транспорт трохи і повільний, але він відрізняється результативністю та економічністю. Деякі думають, що морський транспорт це дорого, але насправді вартість контейнерних перевезень порівняно з іншими досить економна та демократична.

  Вартість доставки вантажу з Китаю

  Якщо потрібно точно знати, скільки коштуватиме доставка вантажу з Китаю, то найкраще звернутися до менеджера певної компанії. Вибравши надійну компанію можна точно дізнатися про безпомилковий розрахунок доставки та тариф, за яким здійснюватиметься доставка. Важливо звернути увагу на те, щоб вартість від початку замовлення до кінця не змінювалася. Необхідно бути впевнені в тому, що співробітники компанії не навішують жодних націнок і Ви не зіткнетеся з неприємними сюрпризами. Варто шукати таку компанію-перевізника, з якою можна вести перспективні та довгострокові стосунки.

  Вигідні умови морського перевезення

  Товари з Китаю з різних сайтів мають попит серед споживачів. Так, може здатися, що перевезення морем – це трохи довго, але воно того варте. Відповідальні компанії-перевізники роблять все, щоб товар прийшов вчасно та за доступною ціною. Морська доставка з Китаю – це не швидкість, а насамперед надійність, доступна вартість, ефективність.

  За допомогою морських перевезень можна перевезти значний обсяг товару на різноманітних суднах як вузькопрофільних, так і універсальних. Тут все залежить від типу вантажу та його специфікації.

  Важливо замовляти доставку товарів з Китаю відповідальній організації, де її співробітники допоможуть не лише забезпечити безпеку перевезення вантажу, а й вирішать багато супутніх питань. Наприклад, вони подолають бар’єр з постачальником, перевірять збереженість товару, за потреби посилять упакування тощо. Розраховуючи на відповідальну та професійну компанію, Ви можете бути впевнені, що доставка Вашого вантажу з Китаю буде проведена ефективно, просто та недорого.

  На сьогоднішній період контейнерні перевезення – це економічна, прогресивна, безпечна та надійна доставка різноманітних товарів з різних країн, в тому числі й їхнього Китаю.

  Вантажні авіаперевезення

  Одним зі способів переміщення вантажу може бути авіаперевезення. Перевагою такого способу вважається оперативність, проте ціна відрізняється від морського перевезення. Цей метод доставки користується попитом серед підприємств, які терміново потребують отримати своє замовлення. Лише літак може подолати дистанцію 10 тисяч кілометрів за короткий час, тому якщо Вам потрібно доставити контейнер у обмежені терміни, вибирайте авіаперевізника.

  Як вибрати компанію-перевізника товарів з Китаю? Це питання досить складне. Насамперед, така компанія має надавати повний спектр логістичних послуг. Також варто звернути увагу на наявність акцій та вартість запропонованих послуг. Компанія має працювати так, щоб клієнт був задоволений спільною співпрацею.

  Також слід звернути увагу на відгуки інших клієнтів. Якщо відгуки практично всі негативні, то таку організацію краще оминути. У випадку, якщо відгуків дуже багато позитивних, то така компанія також може викликати у Вас підозру. Намагайтеся знайти так звану «золоту середину».

  Чим краще доставити контейнер із Китаю? Найбезпечнішим і найнадійнішим варіантом вважаються морські перевезення. Незважаючи на час транспортування, цей спосіб гарантує цілісність замовлення. Але водночас авіадоставки відрізняються своєю оперативністю.

  Чому варто вибрати доставку в контейнері?

  Товар під надійним захистом й ціна на цю послугу цілком доступна. Це дозволить отримати усі необхідні товари за одну замовлення. Також, при оптовій покупці в Китаї не потрібно буде кілька разів переплачувати за дрібну доставку. Краще отримати все одразу, ніж замовляти дрібними партіями та щоразу платити необхідну суму.

  Чому морські перевезення більш надійні?

  Усі вантажі у контейнерах доставляються на кораблі. І кожен етап пересування вантажу фіксується. Крім того, морські перевізники більш сумлінно виконують свою роботу.

  Як вибрати компанію-перевізника?

  Зверніть увагу на репутацію компанії. Не варто довіряти свій вантаж неперевіреним компаніям.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01