language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Чим відрізняються інвестиції від спекуляцій – тонкощі та нюанси проведення угод

  Для тих, хто вирішив вийти на фондовий ринок, необхідно окрему увагу приділити роду свого заняття. Розрізняють інвестиції та спекуляції та між ними існують деякі відмінності. Незважаючи на те, що визначення «спекулянт» стало синонімом нечесного банкіра, початковий зміст слова не ніс нічого поганого. Розглянемо, чим саме відрізняються спекуляції від інвестиції від спекуляцій і як можна підібрати собі найбільш комфортний вид діяльності.

  Question of financial risks

  Тонкощі інвестування

  Інвестор вкладає свій капітал у певні активи, які у короткостроковій чи довгостроковій перспективі принесуть прибуток. Деякі інвестори використовують варіант інвестування у бізнес — це може бути як пряме управління, так і придбання пакету акцій. Незалежно від цього основною метою інвестора залишається не тільки володіння частиною конкретного бізнесу, а й контроль підприємства. . Паралельно інвестор вкладаючи свої кошти може впливати на зростання акцій та отримати у довгостроковій перспективі більше дивідендів.

  Тонкощі спекуляції

  Спекуляції представлені короткостроковими вкладеннями у окремі активи з подальшого перепродажу отримання прибутку. Прибуток можна отримати не тільки від зростання ціни на акції, а й від їх падіння. Визначити чи є конкретна спекулятивна угода дуже просто — достатньо відстежити власника пакета акцій. Якщо протягом кількох місяців ви встигли купити акції та перепродати за більшою вартістю, то ця операція найяскравіший приклад спекуляції.

  На відміну від інвесторів, спекулянти відслідковують не можливість отримання прибутку у довгостроковій перспективі, а отримання негайної вигоди.

  Який тип торгівлі на біржі вибрати?

  Для початку інвестор повинен визначитися з тим, скільки часу він готовий приділяти власне торгівлі та обговоренню кожної окремої угоди. Тим, хто вирішує зайнятися спекуляціями, необхідно приділити багато часу для цього напряму. Додатково, спекулянт повинен постійно оновлювати свої знання про тонкощі роботи фондового ринку. В іншому випадку, контролювати процес укладання угоди без ризику втрати своїх коштів не вдасться. Додатково, передбачуваний прибуток від швидких угод набагато вищий, ніж від довгострокового володіння інвестиціями.

  Важливо також своєчасно визначати ті напрямки, акції в яких можна продавати за більшою ціною, ніж вони були придбані. В іншому випадку ви стаєте їх довгостроковим власником.

  Необхідно також визначити наперед розмір суми, з якою ви готові торгувати на ринку. Інвестор має бути готовим заздалегідь підготувати суму, яку можна вкласти в акції та отримувати від угоди необхідні дивіденди. Спекулянт повинен використовувати у процесі угоди саме суму, яку готовий втратити у разі невдачі.

  Заздалегідь визначити який саме тип проведення угод вигідніший неможливо, необхідно самостійно зважити всі переваги, особливості та недоліки спекуляцій та довгострокового інвестування.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01