language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Що потрібно знати про зберігання вантажів на складі

  2

  Компанія TopCargo – це не тільки оперативна та відповідальна доставка вантажів з Китаю до України. Чи знаєте ви, що наша фірма має власні склади у Китаї (місто Гуанчжоу) та в Європі, а це в рази полегшує процедуру зберігання та отримання вантажу клієнтом. Ви можете бути спокійні за свій товар – він точно буде в безпеці. Ми надаємо нашим клієнтам послугу «зберігання вантажу» у приміщенні, звідки його можна буде запросити будь-якої миті. А ось як зберігається вантаж на складі – читайте.

  Принципи розміщення вантажу на складі

  Зберігання вантажу починається з того моменту, як він надходить на склад. Те, як він буде розміщений, залежить від його призначення, частоти попиту, раціонального розташування секцій. Вантажу присвоюється певне маркування, головне, щоб ви повідомили нас заздалегідь про те, чи він крихкий, вогненебезпечний і т.д. Існують три методи зберігання вантажів, а саме:

  • – Сортовий – коли товари за видом та сортом диференціюються один від одного та утримуються окремо;

  • – Партійний – товар розсортується за партіями. При цьому кожна з них зберігається окремо, але може об’єднувати товари різних видів та сортів;
  • – Партійно – сортовий – для кожної партії відводиться окреме місце зберігання, проте товари всередині неї сортуються згідно з видами та найменуваннями.

  • – За найменуванням – кожне найменування товару зберігається окремо.

  Визначаючись з тим, як саме зберігатиметься товар, складські працівники беруть до уваги частоту надходження та відвантаження. Чим швидше запросять товар – тим ближче він буде розташований до проходу. Товари, попит на який з’являється щодня, зберігаються найближче до зони відвантаження.

  Правила зберігання вантажів на складі

  Якщо вантаж, що зберігається на складі, не був затребуваний протягом певного часу, він повертається відправнику.
  Зберігання вантажів на складі – це додаткова послуга від компанії TopCargo. Три дні до запитання на українському складі ваш вантаж зберігається безкоштовно. Але якщо вам потрібно, щоб вантаж залишався на складі довше (тобто ви з якихось причин не можете його забрати), ви платите по 1 у.о. за добу. Як бачимо, ціна за бездоганну безпеку товару – суто символічна.

  У Китаї ми безкоштовно зберігаємо ваш вантаж на складі шість календарних днів. Після цього розцінки залишаються такими ж – 1 у. Таким чином, доставка Китай – Україна зробилася ще зручнішою для її замовників.

  На нашому складі вантаж зберігається згідно з усіма європейськими стандартами. Складські приміщення загальною площею 1500 м² забезпечують елементарний доступ до товару, легке розміщення та відвантаження вашого замовлення, охорону від зловмисників та несприятливих погодних явищ та безпеку.

  Доступ до вантажу отримують лише фахівці від TopCargo та сам власник вантажу. Весь товар професійно охороняється та перебуває в оптимальних умовах зберігання. Довіряючи нам доставку товару з Китаю, ви можете розраховувати на оперативність, безпеку та найзручніші умови. Співпраця з TopCargo гарантує доставку вантажу в максимально короткий термін і ваш підприємницький успіх – адже товари з Піднебесної буквально розлітаються з рук реалізаторів.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01