language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Що зараз «зроблено у Китаї»?

  made-in-china-avia Часто люди навіть не здогадуються про те, які популярні бренди співпрацюють зі східними виробництвами, хоча дедалі більше компаній переносять свої виробничі потужності до Китаю. Не дивуйтеся, якщо ваш дорогий італійський костюм буде результатом роботи однієї з китайських фабрик. Але не варто розчаровуватись, адже давно минули часи, коли китайський товар міцно асоціювався з низькою якістю та дешевизною. Компанія Topcargo розповість, що ж змушує все більше світових компаній замовляти авіа карго з Китаю!

  Авіадоставка товарів з Китаю та причини її популярності серед великих компаній

  У пам’яті багатьох людей досі є міцно закріплений асоціативний ланцюжок «китайське – погане», ще з тих часів, коли ринок заповнили дешеві китайські підробки, якими так знаменитий Схід. Звичайно, фальшивки виробляють і зараз, але потрібно чітко розрізняти підробку та брендову річ, створену за технологіями компанії зі світовим ім’ям та за її стандартами.

  Зараз стільки компаній перенесло свої виробництва до Китаю, що це вже можна назвати трендом. У першому випадку компанія будує власні заводи. Зазвичай цей варіант вибирають ті, хто співпрацював раніше через посередників і тепер переконався у вигоді будівництва власного виробництва.

  Якщо компанія тільки починає знайомитися з китайським ринком, то часто вона укладає контракт з якоюсь місцевою фабрикою. Цей спосіб є більш швидким та дешевим, ніж будівництво власного виробництва. Найчастіше компанії обирають другий варіант.

  Що ж так подобається великим компаніям в китайському ринку, що вони згодні перенести свої виробничі потужності в іншу країну і зайнятися підбором персоналу практично з нуля? По-перше, це зручний пошук співробітників. Навіть самі керівники Apple відзначають, що знайти велику кількість висококваліфікованих менеджерів у короткий термін легше у Китаї, ніж у США. До того ж, керівництво приваблює дешевизна робочої сили. Це дозволяє їм знизити собівартість продукту та доставка вантажів авіа з Китаю стає вигіднішою практично вдвічі!

  До того ж, на Сході більш доступні ресурси, особливо в порівнянні зі США і великими європейськими країнами. Китайський уряд йде назустріч підприємцям і робить все можливе, щоб збільшити надходження іноземного капіталу в країну.

  Звичайно, не всі товари бренду роблять на китайських фабриках. Наприклад, більшість брендового італійського взуття виробляється у самій Італії. Також це стосується інших товарів, де багато ручної роботи або застосовується якась секретна технологія. Часто до Китаю доставляють вже готові деталі електронної техніки і робітникам потрібно лише зібрати її разом. А одяг навпаки часто повністю виготовляється на китайських виробництвах, навіть елітних італійських брендів.

  Бренди, все ж, навіть у такому випадку намагаються максимально контролювати процес. Наприклад, надають вимоги до технології, встановлюють лише сертифіковану техніку, завозять свою сировину, лекала. На виробництві часто знаходиться керуючий, призначений брендом, для стеження норм.

  Слідуйте прикладам лідерів у сфері торгівлі, співпрацюйте з китайськими фабриками. А авіадоставка Китай-Україна з компанією Topcargo принесе ще більше зиску!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01