language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Що таке попутна доставка?

  Розвиток міжнародного ринку в Китаї спричиняє різні наслідки. Одним із них є розвиток навички людей у знаходженні виходу з різних економічних ситуацій. Наприклад, покупець із Китаю замовляє якісь деталі для свого виробництва, а якщо врахувати, що вони займають небагато місця у вантажному відсіку, але при цьому замовник повинен оплачувати повну суму доставки, то людям доводиться шукати виходи з таких ситуацій.

  Саме для цього і придумали попутну доставку.

  Що таке попутна доставка, і як вона допомагає економити гроші?

  Попутна доставка – це перевезення, маршрут яких збігається повністю з маршрутом замовника. Вони необхідні для того, щоб малотоннажні вантажі перевозилися за вигіднішими тарифами. Розраховується доставка з Китаю в Україну ціна за кг. Це робиться тому, що якщо невеликий вантаж перевозиться в цілому трейлері, вільне місце пропадає марно. Саме тому інші перевізники, маючи вільне місце у своїх трейлерах, можуть запропонувати покупцям використовувати це місце для транспортування їхньої продукції.

  Але цей вид перевезення має як плюси, так і мінуси. Давайте їх розглянемо докладніше і вирішимо – чи варто користуватися послугами попутної доставки.

  Плюси попутного перевезення

  У більшості випадків даними видами перевезень користуються маленькі компанії, які не мають необхідності перевозити велику кількість продукції. Давайте перерахуємо переваги попутних перевезень:

   • Перше і найголовніше – це значна економія коштів, яка пов’язана з процесом навантаження. Насамперед зменшуються витрати на паливо, тому що вантаж, який потрібно доставити, збирають за поточним маршрутом, тобто немає необхідності порушувати процес перевезення, щоб зібрати вантаж не на маршруті.
   • Наступний момент економії – це зменшення вартості самого транспортування, тому що витрати на перевезення розподіляються серед усіх учасників закупівлі виходячи з того, скільки кілометрів необхідно подолати автомобілю для доставки.
   • Також у цьому випадку не передбачені витрати на оплату зворотної дороги для машини, адже протягом усього маршруту перевізник повністю завантажений.

  Якщо врахувати кожен із цих факторів, то ця послуга знижує витрати приблизно на 60%. Але найважливішим у цьому випадку є вибір перевізника, який повинен буде якісно та вчасно доставити ваш товар.

  Мінус попутний доставки.

  1. Основною проблемою є пошук замовника для перевізника (і навпаки) для того, щоб другий доставив товар першого. Існують так звані стихійні біржі вантажівок, що знаходяться на виїздах із великих міст. Перекладачі можуть повісити табличку з написом про те, що їхній причіп порожній, проте результатів особливо це не дає. Інший варіант – постійний клієнти, але часто буває так, що терміни та маршрути не збігаються.
  2. Також великим ризиком використання попутних перевезень є те, що між замовником та перевізником не існує юридичних документів, які підтверджують їхню домовленість про транспортування. І якщо ви оберете несумлінну компанію, то ваш вантаж може не доїхати до місця призначення. Або у разі поломки, технічних несправностей автотранспорту терміни доставки можуть значно збільшитися.

  Тобто в даному питанні дуже важливо відповідально підійти до вибору того, хто нестиме відповідальність за перевезення вашої продукції в дорозі. Як саме знайти сумлінного замовника ви можете прочитати нижче.

  Як знайти перевізника для попутної доставки

  Можна виділити два основних способи, за допомогою яких ви зможете легко знайти людину, або ж компанію, яка погодиться перевезти невеликі обсяги продукції для вас із закордону:

  • Якщо ви маєте невеликі обсяги продукції, але перевезення здійснюються регулярно, то більшість досвідчених бізнесменів знаходять транспортну організацію, яка може надати таку послугу автодоставки. Працювати з такими компаніями вигідно не лише підприємцям, а й мешканцям великих міст. Тому що найчастіше великогабаритні вантажі приїжджають у великі міста, але зазвичай вони мають місце і для невеликих замовлень.
  • Якщо транспортування не регулярні, або ж потрібно перевести вантаж всього один раз, то для цього можна скористатися спеціальними транспортними онлайн-платформами, де можна знайти попутне авто. Якщо водії прямують по тому самому маршруту, то вони можуть одночасно отримати замовлення. А людина, яка шукає шляхи для доставки свого товару, вже вибирає найбільш оптимальний варіант для себе.

  Чи використовувати послугу попутних перевезень – вирішувати виключно вам. Але, як уже говорилося вище, досвідчені підприємці здебільшого звертаються до транспортних компаній, які зможуть професійно організувати попутні перевезення та забезпечити цілісність доставки вантажу. Тому, якщо ви плануєте займатися цим видом діяльності, то ми можемо надати вам цю послугу.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01