language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Гроші на карантині: де взяти?

  Ми живемо в досить непростий час і криза, пов’язана з пандемією, найімовірніше, торкнеться всіх сфер, а багато галузей бізнесу відчувають досить помітні втрати вже зараз. Якщо ви опинилися в ситуації, коли ви сидите на карантині, не можете повноцінно працювати, або ж працюєте значно менше, напевно, ви замислювалися про те, де ж взяти грошей. Саме про це ми хотіли б поговорити в цій статті докладніше.

  Содержание статьи:

  Гроші на карантині: де взяти?

  1. Зверніть увагу на мікропозики. Найшвидший і найпростіший варіант. Суми видаються невеликі (зазвичай до 30 тисяч рублів), зате без зайвих питань, документів та очікування. Потрібні паспортні дані, будь-який пристрій з Інтернетом, телефон та п’ять хвилин. А в деяких випадках паспортні дані не потрібні: все залежить від конкретного інвестора. Наявність інших боргів, прострочень та іншого більшість МФО не цікавить. Так що для тих, хто шукає, де взяти гроші в борг з поганою кредитною історією, мікрокредитні організації можуть виявитися відмінним варіантом. Також звернення до мікрокредитних організацій та приватних інвесторів підійде для пенсіонерів, студентів, безробітних та іноземців.
  2. Зверніть увагу на альтернативні джерела заробітку. Якщо ви знаходитесь на карантині і, при цьому, ваша робота ніяк не передбачає можливості віддаленого режиму роботи, то має сенс подумати про перекваліфікацію. Швидких онлайн-курсів досить багато, а деякі професії цілком реально освоїти без додаткових вкладень. Добре та грамотно пишете? Спробуйте себе в амплуа копірайтера. Володієте іноземними мовами? Можливо, з вас вийде хороший перекладач! Загалом ще одне джерело доходу точно не буде зайвим у такі складні часи.
  3. Пасивний дохід – це також завжди чудово. Цілком можливо, що якщо у вас зараз є якісь заощадження, є сенс подумати про інвестиції, про ті ж депозити. Багато банків зараз пропонують досить вигідні умови. З точки зору отримання грошей у найкоротші терміни, це не надто ефективно, але на перспективу ця порада працює відмінно.
  4. Продати щось непотрібне – це універсальна порада, яку ми пам’ятаємо ще з мультфільмів. Напевно, на полицях завалялася маса непотрібних речей. Звільніть місце та заробіть, виставивши ці речі на продаж. Тільки попередньо промоніторуйте ціни, щоб не поставити занадто високу вартість, і зробіть хороші знімки. Багато лотів з Авіто відлітають буквально за 1 – 2 дні. Це також привід провести весняну ревізію речей. Одні плюси – і зайвого позбавитеся, і грошей заробите.
  5. У крайньому випадку подумайте про те, щоб закласти або продати цінності. Пам’ятайте, що це крайня міра і без потреби до неї вдаватися точно не слід. Досі робочий варіант, хоча ломбардів у порівнянні з початком 2000-х стало значно меншим. Необхідно тільки пам’ятати про те, що цінності приймають далеко не будь-які (деякі компанії мають справу тільки із золотом і дорогоцінним камінням, навіть срібло вже не котирується). Крім того, закладати річ доведеться суттєво дешевше за реальну вартість, а не викупивши її вчасно – розлучитися назавжди.
  6. Позичте гроші у друзів та родичів. Якщо вам потрібна невелика сума, то цілком можна розглянути і такий спосіб: особливо з урахуванням того, що родичі чи друзі навряд чи даватимуть вам гроші під відсоток.
  7. Здавайте в оренду нерухомість. Звичайно, цей варіант підходить для тих, у кого ця нерухомість є. Також варто подумати про варіант суборенди.
  8. Спробуйте заробляти в Інтернеті у вільний час, якого в режимі карантину більш ніж достатньо. У мережі зараз існує маса сервісів, що дозволяють отримати деяку суму за досить прості завдання – наприклад, залишити відгук чи пройти платне опитування. Заробіток виходить невеликий, але якщо сума до 1 – 2 тисяч рублів потрібна терміново, це цілком вихід.
  9. Банківський кредит – це відмінне рішення для тих, хто має гарну кредитну історію У банку ви можете отримати значну суму за відносно низькою процентною ставкою. Щоправда тут все індивідуально, оскільки у багатьох випадках враховується безліч чинників – тип кредиту, термін кредиту тощо. Щоправда важливо розуміти, що вимоги банків до позичальників дещо посилюються в періоди фінансового неблагополуччя. А ще багато банків стають банкрутами в періоди настільки масштабних криз, тому далеко не завжди звернутися до банку – хороша ідея.
  10. У будь-якому випадку, перегляньте свої витрати, можливо, варто їх оптимізувати. Обов’язково враховуйте обов’язкові витрати – наприклад, оплату кредитів, їжу, комунальні та орендні платежі. Обов’язково відкладайте гроші на випадок форс-мажорів.

  Безумовно, не обов’язково використовувати лише один із способів, перерахованих нами. Комбінація з кількох – точно дозволить вам без проблем пережити кризу, пов’язану з масштабним карантином. Але якщо криза все ж таки застав вас зненацька, то отримати гроші швидко і на вигідних умовах ви можете за допомогою сайту finsocial.ru.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01