X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Дитячий одяг з Кореї

Корейці люди, які не будуть шкодувати грошей для своїх дітей. З цієї причини, дитячі товари, одяг та взуття виготовлені з високоякісної сировини. У виробництві, вони намагаються звести до мінімуму відсоток використання синтетичних тканин, роблячи вибір на користь натуральних матеріалів.

Переваги корейських дитячих одягу

Критерії вибору дитячого одягу дещо відрізняються від одягу для дорослих. Дитині необхідно мати гардероб, який складається з комфортного, красивого і якісного одягу. Південнокорейські діти не можуть бути виконані в дешевому і синтетичній одязі.

Продукція з Кореї славиться високою якістю, тому за останні кілька років придбав популярність покупки на південнокорейських сайтах одягу для дітей. З переваг, ми підкресємо:

 • Різноманітність. Дійсно, в країнах СНД більшість стилів повторюються, малюнки на одязі не радувати навіть найменших модниць. Південнокорейських інтернет-магазинів радує з великою кількістю кольорів, моделей і стилів дитячих вбраннях. Існує буквально все, від штанів до модних кардигани.
 • Комфорт. Для дитини необхідно ставити зручність одягу вище за дизайн. Речі з Кореї виготовлені з якісних матеріалів, які не принесуть зайвих проблем для дитини і батьків.
 • Високоякісних. Природні матеріали краще, ніж синтетики не найкраща якість. Одяг без проблем переносить кожну нову мийку, а для дитячого одягу це майже самий критерій. Складні або прості малюнки зроблені таким чином, що з плином часу вони не втратять свою минулу красу.
 • Наявність. З розвитком глобальної мережі, кожен може купити продукт, який буде доставлений з сусіднього материка, наприклад. Ціни на дитячий одяг є більш адекватними, ніж ті, що знаходяться в магазинах в країнах СНД. Вартість дитячого одягу цілком виправдовує високу якість і довговічність речей. Спільні закупівлі також все більш популярними.

Що таке спільні закупівлі

Раніше слово “Шопінг” було пов’язане з перейшовши в найближчий торговий центр або Дитячий магазин. Тепер відносно новий тип покупки є розвиток спільних покупок. Вид покупок допомагає значно заощадити на дитячому одязі, який необхідно постійно оновлювати. Клієнти отримують високоякісні дитячі товари за нижчою ціною, ніж у місцевому магазині. Це найбільш суттєва перевага нового виду покупок. Ви і ваша дитина не доведеться терпіти агонії вибору в магазині, перейдіть від точки до точки придбати правильні речі.

Їхня Суть полягає в тому, що група людей замовне кілька продуктів на одному сайті. Кожен учасник робить замовлення, відправивши запит на головну в цій торговій Асоціації. Це створює велику посилку, що допомагає заощадити на покупці.

Ви можете успішно зробити спільну покупку з нашим сервісом. Ми доставляємо товари з Європи, Сполучених Штатів, Кореї та Японії. Ви маєте можливість вибрати потрібний тип доставки, залежно від того, Ціна і тривалість доставки змінюються:

 • Доставка повітря (10-14 днів);
 • Збірні вантажі (від 45 діб);
 • Доставка залізницею (від 30 діб);
 • Доставка автомобілів, тільки Європа (5-12 днів).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01