X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Динаміки в машину з Китаю

Не тільки меломани прагнуть встановити якісну аудіосистему в автомобіль. Будь-якому водієві приємно насолоджуватися хорошим звучанням музики в дорозі. Для цього в машину встановлюються якісні динаміки. Але як серед усього розмаїття моделей вибрати ту, яка не видаватиме невиразний, “ватний” звук?

В останні роки обороти популярності набирають китайські товари. Динаміки в машину не є винятком. Рівень конкуренції в Піднебесній настільки високий, що кожен виробник прагнути постійно покращувати характеристики виробленої продукції, не піднімаючи на неї ціну. Саме тому полиці магазинів нашої країни завалені китайською технікою. Однак, купуючи її у нас, ви повинні бути готові, що ви заплатите більшу суму, ніж купуючи продукцію безпосередньо в китайських інтернет-магазинах, або безпосередньо у виробника (якщо ви плануєте купувати товар великими партіями).

Як вибрати динамік в машину

Існує кілька критеріїв, за якими підбираються динаміки не тільки до автомобіля, а й до будь-якої штатної аудіосистеми.

На що звертати увагу:

 • кількість смуг,
 • тип,
 • розміри, потужність,
 • частотні характеристики, лінійні спотворення, чутливість.

Кількість смуг

Найзвичайніші динаміки – це однокомпонентні. Але для поліпшення якості звучання купуються двокомпонентні динаміки з гучномовцями. Як правило, в задній частині машини встановлюється перший тип, а в передній – другий тип.

Коаксіальні динаміки

Коаксіальні динаміки – це третій тип (крім однокомпонентних і двокомпонентних). По факту це суміщений варіант двох вище описаних систем. Фахівці не рекомендують встановлювати їх в передній частині машини.

Розміри

Вважається, що чим більше дифузор, тим краще звучання. Але якщо ви вирішили вбудувати систему в машину, то вам потрібно враховувати можливість установки дифузора того чи іншого розміру. В іншому випадку можуть знадобитися додаткові роботи по переробці інтер’єру.

Потужність

Якщо у вас не встановлений додатковий підсилювач, вам не потрібно купувати динаміки, номінальна потужність яких перевищує 50 Вт.

Частотні характеристики, лінійні спотворення, чутливість

Ці три чинники є найбільш значущими при виборі акустичної системи в машину. Багато меломанів стверджують, що для них найкращий частотний діапазон від 20 до 18 тис Гц. Показник чутливості 80-95 дБ.

Доставка динаміків для машини з Китаю

Логістична компанія Topcargo надає послуги не тільки доставки товару, а й оформлення всіх митних документів, завантаження і вивантаження вантажу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01