language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Динаміки в машину з Китаю

  Не тільки меломани прагнуть встановити якісну аудіосистему в автомобіль. Будь-якому водієві приємно насолоджуватися хорошим звучанням музики в дорозі. Для цього в машину встановлюються якісні динаміки. Але як серед усього розмаїття моделей вибрати ту, яка не видаватиме невиразний, “ватний” звук?

  В останні роки обороти популярності набирають китайські товари. Динаміки в машину не є винятком. Рівень конкуренції в Піднебесній настільки високий, що кожен виробник прагнути постійно покращувати характеристики виробленої продукції, не піднімаючи на неї ціну. Саме тому полиці магазинів нашої країни завалені китайською технікою. Однак, купуючи її у нас, ви повинні бути готові, що ви заплатите більшу суму, ніж купуючи продукцію безпосередньо в китайських інтернет-магазинах, або безпосередньо у виробника (якщо ви плануєте купувати товар великими партіями).

  Як вибрати динамік в машину

  Існує кілька критеріїв, за якими підбираються динаміки не тільки до автомобіля, а й до будь-якої штатної аудіосистеми.

  На що звертати увагу:

  • кількість смуг,
  • тип,
  • розміри, потужність,
  • частотні характеристики, лінійні спотворення, чутливість.

  Кількість смуг

  Найзвичайніші динаміки – це однокомпонентні. Але для поліпшення якості звучання купуються двокомпонентні динаміки з гучномовцями. Як правило, в задній частині машини встановлюється перший тип, а в передній – другий тип.

  Коаксіальні динаміки

  Коаксіальні динаміки – це третій тип (крім однокомпонентних і двокомпонентних). По факту це суміщений варіант двох вище описаних систем. Фахівці не рекомендують встановлювати їх в передній частині машини.

  Розміри

  Вважається, що чим більше дифузор, тим краще звучання. Але якщо ви вирішили вбудувати систему в машину, то вам потрібно враховувати можливість установки дифузора того чи іншого розміру. В іншому випадку можуть знадобитися додаткові роботи по переробці інтер’єру.

  Потужність

  Якщо у вас не встановлений додатковий підсилювач, вам не потрібно купувати динаміки, номінальна потужність яких перевищує 50 Вт.

  Частотні характеристики, лінійні спотворення, чутливість

  Ці три чинники є найбільш значущими при виборі акустичної системи в машину. Багато меломанів стверджують, що для них найкращий частотний діапазон від 20 до 18 тис Гц. Показник чутливості 80-95 дБ.

  Доставка динаміків для машини з Китаю

  Логістична компанія Topcargo надає послуги не тільки доставки товару, а й оформлення всіх митних документів, завантаження і вивантаження вантажу.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01