X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Дитячий одяг з Китаю

Купівля дитячого одягу – це завжди клопіт для батьків. Адже віддавати великі гроші за те, з чого дитина виросте найближчим часом, сенсу немає. Але і дешевий одяг низької якості теж купувати не хочеться. Що робити в такому випадку? Слід звернути увагу на дитячий одяг з Китаю. Більшість китайських виробників випускають одяг високої якості за доступною ціною. Як правило, вона значно дешевше європейських і американських брендів.

Де придбати дитячий одяг з Китаю

Багато магазинів, що знаходяться в межах нашої країни, торгують одягом з Китаю. Але не завжди в них можна знайти потрібний розмір, фасон або колірне рішення. Тому доводиться шукати інші торгові точки.

Щоб позбавити себе від таких незручностей, можна відразу ж замовляти одяг в китайських інтернет-магазинах. До того ж речі там значно дешевше, ніж в магазинах, які їх перепродують. Купуючи речі онлайн, ви заощадите свій час, так як для цього вам навіть не потрібно вставати з дивана.

Як вибрати дитячий одяг

Купівля одягу без примірки завжди несе в собі ризик. Однак, багато магазинів надають таблицю розмірної сітки. Зробивши всі виміри дитини, ви зможете підібрати йому відповідний одяг. Існує кілька критеріїв, якими необхідно керуватися при виборі дитячого одягу.

Враховуйте вік і розміри дитини

Як уже було згадано, в магазинах ви можете знайти розмірну сітку і параметри, які їй відповідають. Якщо виміряні параметри коливаються між двох розмірів, вибирати краще більший розмір. Так як діти швидко ростуть.

Віддавайте перевагу натуральним тканинам

Так як дитяча шкіра досить чутлива, одяг, яка з нею контактує, повинна бути виготовлена з переважно натуральних тканин. Допускається додавання невеликої кількості синтетики, яка продовжує життя виробу. Куртки, комбінезони, куртки і інша верхній одяг, яка не стикається зі шкірою, може бути виготовлена з 100% синтетики.

Зручність і практичність

Обрана вами одяг для дитини повинна бути в першу чергу зручним і практичним. Вона не повинна обмежувати його руху, передавлює. Вибираючи одяг для немовляти або для дитини, який вже відвідує садок, необхідно уникати виробів з великою кількістю гудзиків та елементів, які можуть завдати шкоди (стрази). Діти, яких ви намагаєтеся привчити до самостійності, найкраще орудують заклепками і блискавкою. Так як діти цікаві і незграбні, ви повинні розуміти, що вони часто будуть падати, упускати їжу на одяг. І вам буде необхідно її часто прати. Делікатна тканина не зможе постійно переносити такий “стрес”, як пральна машинка.

Як отримати одяг з Китаю

Купивши одяг для дитини з Китаю, вам потрібно вибрати компанію, яка доставить її в цілому і непошкодженому стані. Існує велика кількість різних логістичних компаній, які займаються міжнародним перевезенням вантажів. Topcargo – компанія, яка доставить ваш товар швидко, надійно і за доступною ціною. Співробітники фірми беруть на себе оформлення всіх митних документів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01