X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Дизайнерський одяг з Кореї

Корейський дизайнер одягу особливо популярний серед користувачів з усього світу. Його головною перевагою є практичність, висока якість тканини. Тому одяг з Кореї настільки популярний серед молодих людей. У той же час, кожен пункт відрізняється високою якістю пошиття. Більшість корейських брендів працює під девізом “Дивись зараз-візьми його зараз”. Головними пріоритетами вибору є інформатичність, креативність та унікальність.

Знамениті корейські бренди

Найпопулярнішими брендами є продукція д. Гнак, її засновник Дзюнкан Донг. Постачає продукти для чоловіків, які можна побачити ноти традиційного одягу. При шиття в пріоритетному ахроматичний колір тканини, вільні силуети. Особлива увага приділяється деталі при пошиву.

Сліпота сліпоти був на ринку всього за п’ять років, але вже завоював увагу шанувальників з усього світу. Високоякісні тканини формують пам’ятні образи, які оптимально для урочистих подій, працюють в офісі або зустрічі з друзями. У продуктову лінійку ви можете вибрати оптимальний варіант, незалежно від настрою.

Беом-продукція користується популярністю не тільки в Кореї, але й в інших азіатських країнах. Користувачі приваблюють унікальне з’єднання Східного та західного стилю, оптимальний баланс практичність і модний зріз. Особливою родзинкою останніх колекцій є використання клаптиків деталей, шовкових тканин, сипучих сорочок і багато іншого.

Бароко є першим брендом, щоб випустити свою продуктову лінійку в 2014. Дизайнери думали через кожен елемент одягу, незважаючи на те, що більшість продуктів виробляються в чорному. Шкіра, шкіра та вільний зріз використовуються для пошиття.

У той же час ви можете придбати товари з доставкою в Україну як у натуральному, так і в роздріб. Для цього достатньо видати договір поставки з Топовантажу.

Як купити дизайнерський одяг з Кореї

Головною перевагою співробітництва з компанією є можливість доставки товару безпосередньо від виробника. Існує не потрібно очікувати офіційних продажів і переплачувати потроїти вартість митного оформлення. Представник компанії організовує викуп товарів. Залежно від місця розташування вибирається оптимальний маршрут. Співпраця з різними транспортними компаніями дозволяє вам продумати найкоротший спосіб наступного посилки.  У той же час всі товари перевіряються до відправки. У разі потреби продукт зіставляються з тим, що упаковано перед відправлятися. Особлива увага приділяється упаковці одягу. Дизайнер одягу, особливо в оптових доставка, можуть бути пошкоджені. Для цього використовуються спеціальні огородження. Співробітники компанії перевіряють, що всі предмети були ретельно упаковані, і всередині посилки не вдалося проникнути ні вологи, ні пилу. Товари доставляються по всій території країни. Для покупця достатньо просто вказати точну адресу чека і розраховувати товар на кілька днів від укладення договору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01