language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Досо (ростовщики)

  Людство в процесі свого розвитку постійно стикалося з «лихварськими» відносинами в різних проявах. Лихварство з’явилося ще раніше, ніж з’явилися гроші. У давнину як предмет договору міг виступати врожай або худоба. Їх давали «на зріст». Позичавши певну кількість, віддати треба було з приростом.

  Хто такі лихварі?

  Лихварями називалися люди, які давали гроші в борг на певних умовах. Обумовлювалися терміни повернення коштів, і відсоток за позикою.

  У різні періоди у різних державах, які сповідують різні релігії, до лихварства ставилися негативно. Позиковці вимагали з кредиторів величезні відсотки і відверто наживалися на людських бідах.

  У Японії в 13-16 століттях лихварів називали досо. Такі «фінансисти» здійснювали товарні та фінансові операції. Вони давали кредити та рисові позики під величезні відсотки (40% на місяць).

  Могутність японських правителів базувалася, в тому числі, і на великих податках, які виплачували в скарбницю доростовики. Поступово під впливом різних обставин інститут досо занепав, а самі лихварі стали купцями та фінансистами.

  Що являє собою лихварська діяльність?

  Для ведення лихварської діяльності характерні певні аспекти:

  1. Так, лихварі не завжди укладають письмові угоди. Найчастіше умови обумовлюються в усній формі.
  2. Багато лихварів не відрізняються «охайністю» і свідомо обманюють клієнтів.
  3. Неможливо отримати у таких кредиторів безвідсоткову позику. Але і лихварі мають серйозні фінансові ризики.

  Насамперед взяті кошти не завжди повертаються. Лихварі, не соромлячись, їх «вибивають».

  По-друге, отримане як забезпечення заставне майно, може бути в неробочому стані.

  По-третє, фінансові ризики можуть бути викликані кризовими процесами та зростанням інфляції.

  В принципі, саму діяльність лихварів можна вважати ризикованою і не популярною (і у держави, і у громадян).

  Поступово лихварська діяльність трансформувалася у кредитні відносини. Хоча і контори лихварів продовжують своє існування. Щоправда, під іншими назвами.

  Що таке лихварство сьогодні?

  Деякі мікрофінансові організації сьогодні продовжують працювати за тими самими принципами, що й лихварі. Сенс їхньої діяльності в тому, щоб отримувати прибуток, даючи гроші на зростання.

  Сьогоднішні лихварі не мають спеціальної ліцензії. Вони «відкриті» як ТОВ. У своїй діяльності МФО керуються швидким підходом. Позики дають на короткий термін. Як забезпечення кредиту запитують лише паспорт клієнта. Кредитна історія таких установ взагалі не цікавить. Запорука не потрібна.

  При цьому, сучасні лихварські контори вимагають величезних процентів за кредитом – 500-800% на рік (а часом і вище).

  У разі невиплати позички контори наймають колекторів та звертаються до суду.

  Ще одним приймачем стародавніх лихварів є ломбарди. Але вони надають дещо інші умови для клієнтів. Вони потребують обов’язкової застави. При цьому прибуток отримують як від відсотків за кредитом, так і від заниженої оцінки заставного майна. До суду ломбарди не звертаються, а просто продають невикуплену заставу.

  До лихварів люди змушені звертатися під тиском життєвих обставин. Наприклад, коли банк відмовив у отриманні кредиту чи ні можливості очікувати. Але перш, ніж зважитися на такий крок, необхідно все уважно проаналізувати та зважити. А якщо іншого виходу немає, то виберіть того лихваря, який має пристойну репутацію.

  Коментарі

  Bit.ly, 2023-05-30 12:36:30

  https://is.gd/lMl8d8 https://bit.ly/3Mll4ge http://ubezpieczbowarto.pl https://bit.ly/3wfG3LU https://cutt.ly/cHvv70M http://allianz-ubezpieczenia.pl https://cutt.ly/xHvvNzE https://bit.ly/3weBAt1 https://bit.ly/3yETPcx https://Rebrand.ly/cb97c0 https://bit.ly/3weAI7J http://bielsko-ubezpieczenia.pl https://bit.ly/3wi8pFr https://rebrand.ly/44687f https://tinyurl.com/yckvkh26 https://rebrand.ly/cadeb1 https://is.gd/lvyxYX http://kancelaria-ubezpieczen.pl/ http://ubezpieczenia-slowik.pl https://is.gd/wLchZA Bit.ly tinyurl.com tinyurl.com bit.ly https://tinyurl.com/yckpz4uw cutt.ly https://cutt.ly/0Hvbds5 https://is.gd/ZNvcuk ubezpieczenia-bydgoszcz.net.pl https://Bit.ly/ cutt.ly rebrand.ly https://is.gd/N0bbOs cutt.ly http://ubezpieczenia-ranking.pl bit.ly

  https://rebrand.ly/, 2023-05-07 03:54:53

  https://bit.ly/3wfG3LU https://tinyurl.com/mrxsbn9r https://is.gd/vSr3BK https://tinyurl.com/2p8sxszn https://tinyurl.com/jhbkmkyt https://bit.ly/3yAV64x https://is.gd/1dP0So https://tinyurl.com/2p895r4z https://is.gd/CmxvJ0 https://cutt.ly/KHvcbmW http://tani-ubezpieczyciel.pl http://ubezpieczenialink4.pl/ https://bit.ly/3lc6GuY https://cutt.ly/kHvbjd3 https://bit.ly/3sD5R2B https://tinyurl.com/2p9djedy https://is.gd/wLchZA http://ubezpieczenia-wodzislaw.pl https://cutt.ly/CHvv9CL https://is.gd/T3VgAb https://rebrand.ly/ http://gdzie-ubezpieczyc.pl tinyurl.com bit.ly https://is.gd/ https://bit.ly bit.ly https://rebrand.ly/a5c1ec https://bit.ly/3PlL1hR https://tinyurl.com/yc3uha8c http://ubezpieczto.pl ubezpieczto.pl https://is.gd/ https://cutt.ly/yHvvA4I https://Rebrand.ly/ tinyurl.com

  https://rebrand.ly/a89b65, 2023-05-07 02:14:42

  https://rebrand.ly/6cf7ef https://rebrand.ly/873739 https://is.gd/P7qT0L https://is.gd/Rr6TdV https://rebrand.ly/2eb078 http://kalkulatorubezpieczeniasamochodu.pl http://ubezpieczbowarto.pl https://bit.ly/3wgil21 https://rebrand.ly/f22a04 https://tinyurl.com/rk4w3hzh https://cutt.ly/BHvcZPK https://bit.ly/3wiaL7f http://ubezpieczsieznami.pl https://tinyurl.com/5n94dnwr https://bit.ly/3FQqRbj https://cutt.ly/lHvcAMd https://rebrand.ly/a89b65 https://rebrand.ly/4a8744 https://Is.gd/pbAplZ https://rebrand.ly/0004e5 https://rebrand.ly/a89b65 bit.ly https://rebrand.ly/ Tinyurl.com ubezpieczsieteraz.pl https://is.gd http://ubezpieczsieznami.pl http://ubezpieczenia-slowik.pl cutt.ly https://cutt.ly/ https://bit.ly/3Poipog https://rebrand.ly/98206d is.gd https://cutt.ly/dHvvgh9 https://Bit.ly/3wfkMCe cutt.ly

  https://Bit.ly, 2023-05-06 14:50:06

  https://bit.ly/3yAV64x https://rebrand.ly/855a4b http://gdzie-ubezpieczyc.pl https://bit.ly/3NiZsBy https://is.gd/h67KaV https://cutt.ly/yHvve6S https://bit.ly/3lgLX9w https://bit.ly/3wsxr3z https://is.gd/TaQHS4 https://is.gd/mIJPB2 https://rebrand.ly/1b6721 https://cutt.ly/WHvbrxC https://cutt.ly/KHvcbmW http://ubezpieczeniablonie.pl https://tinyurl.com/3bemdmd4 https://tinyurl.com/bd8nh7hh https://rebrand.ly/9b00f5 https://rebrand.ly/505080 https://tinyurl.com/mrxsbn9r https://tinyurl.com/bdf3eeh5 https://Bit.ly https://rebrand.ly https://bit.ly/3wi8pFr cutt.ly https://is.gd/Vg1qOS ubezpieczenieauta.com.pl https://cutt.ly http://kancelaria-ubezpieczen.pl/ is.gd rebrand.ly cutt.ly https://rebrand.ly/bec628 bit.ly tinyurl.com is.gd bit.ly

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01