X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Доставка вантажу з Японії

TOPCARGO-це компанія, яка надає комплексні послуги з доставки різних видів міжнародної доставки: автомобільний, Sky (повітряна служба), морські (кораблі) з Японії, Китаю, США, Кореї, Росії та інших країн до України. Товар з Японії не тільки бекон низька ціна, але має високу якість. Тепер ви можете купити в Японії все, що ви хочете: одяг, посуд, меблі, електроніка, Побутова техніка. Але є питання щодо транспортування товарів на великі відстані. Більшість замовників турбуються про цілісність, швидку доставку, гарантію на товар. Ось чому TOPCARGO робить саме це-надання всіх необхідних умов для швидкої і надійної доставки. 

Види поставки товарів з Японії.

Найбільш вигідним і безпечним способом доставки вантажу є повітряний транспорт. Є більш ніж 80 аеропортів в Японії (Наріта, трубка, Кансай), Велика система морських портів, з яких 5 основних (Нагоя, Осака, Yokohama, Кобе, Yokkaichi), звідки Доставка товарів відбувається.

Найшвидший спосіб доставки товарів в Україну-повітряний транспорт. На другому місці-Транспорт по морю (контейнерні перевезення), це дешевше, ніж повітря, але і набагато довше (близько двох тижнів). Наприклад, важкі вантажі, коли доставляються літаком буде літати в 5-7 днів, а доставка по морю займе близько 25-30 днів.

Послуги з ТОПОПЕРЕВЕЗЕННЯ:

 • Пошук постачальника.
 • Переговорів.
 • Управління виробником (Перевірка документів, склад).
 • Оплата послуг контрагент.
 • Перевірка вантажу (пильним оглядом товару та його упаковки, надання фото-або відеозвіту).
 • Відповідальність за зберігання товарів на складах.

Які правила перевезення вантажів з Японії в Україну?

 1. Ретельно і щільно упакувати товар.
 2. Для того, щоб відрізнити товар від товарів інших вантажовідправників, необхідно відмітити товар.

TOPCARGO надає свої послуги з доставки товарів з Японії в Україну, маючи великий досвід у сфері вантажних перевезень, добрі відносини з митним контролем, професійний підхід представників компанії до кожного клієнта. Молоді професіонали, на високому рівні японської, розуміють всі критерії міжнародного бізнесу, більшість з них живуть в Японії і знають, що порадити.

Це дуже зручно, що ви можете відстежувати товари з Японії в Україну за допомогою коду доріжки, телефон приходить текст про місцезнаходження вантажу.

Щоб бути в курсі вартості доставки, вам необхідно повідомити спеціаліста компанії: адреса доставки, умови, вага і розмір товару.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01