X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Доставка вантажів з Австрії

Торговельні відносини між вищезгаданими двома державами почалися в шістнадцятому столітті, залишаючись процвітаючими до цього дня. Це не дивно, тому що відстань між ними досить добре. Тільки сімнадцять годин на дорозі, і клієнт отримає свої товари прямо під дверима. Це ще один “плюс”, тому що розвантаження транспортних елементів здійснюється в будь-якому куточку України, незважаючи на те, де це: велике місто або невелике селище.

Чому ви повинні довіряти?

По-перше, давно створені Міжнародні маршрути. Співробітники Далекобійники тільки професіонали, які знають свою справу добре. Вони завжди йдуть назустріч клієнтам, якщо ці натискати на час, і вони хочуть як можна швидше, щоб отримати навантаження (але тільки в межах причини, звичайно). Крім того, вантажні перевізники здатні працювати з будь-якими товарами.

По-друге, спостерігаються всі транспортні регламенти та юридичні документи, які заповнюють міжнародні юристи, якщо клієнт не хоче довго возитися з офіційними документами.

По-третє, замовник може вибрати автомобіль на свій розсуд, тому що організація надає широкий вибір різних вантажних автомобілів. Потім перевізник підбирає товар з будь-якого населеного пункту і постачає його в Україну за вказаною заздалегідь адресою.

Проблеми на кордоні

Ця умова не є обов’язковою, точніше-не існує жодних проблем, якщо всі правила перевезення, внутрішні норми як Австрії, так і України дотримано, а також, якщо Міжнародний договір складено правильно. Є компанії-брокери, які завжди усвідомлюють всі нововведення на кордонах, тому в разі чого-може допомогти. Крім того, вони є офіційним представником замовника і чітко знають процес заповнення, наприклад, декларацій.

Маршрут: Австро-Україна “за ключовим”

Імпорт або “під ключ” Експорт є ряд послуг, які вільний резерв запит на клієнта з документів (і за його межами) роботи. Таким чином, якщо вам потрібно перевезти який вантаж, наприклад, Відень до Києва-ви можете найняти спеціально підготовленого людини, який бере на себе обов’язки відділів закупівель, логістики і поставок. Коли продукт знаходиться на місці призначення, продукт сертифікований. Після цього не тільки Замовник, чиї товари надійно доставлялися під двері, але перевізник вантажу, який виконав гарну роботу, залишається задоволеним. А також, звичайно, компанія, яка взяла на себе велику відповідальність і впоралася з ним!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01