X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Доставка вантажів з Норвегії

Норвегія є країною навігаторів, а це означає, що він вже давно славиться рибою і іншими морепродуктами., який він активно експортує. Разом з рибою наші підприємці імпортують інші продукти:

 • продукти харчування та живі тварини
 • Продукти легкої промисловості
 • машини, устаткування та комплектуючі до них
 • продукції хімічної промисловості та багато іншого.

Але є одне застереження Норвегія не є частиною ЄС, а це означає, що процес митного оформлення товарів має свої труднощі, і ви, безумовно, необхідно фахівця, щоб допомогти в обробці товарів доставлені з Норвегії. Плюс, і досить довга відстань додає до клопоту перевезення. Тому, щоб не страждати, необхідно знайти компанію, яка буде робити все для вас.

З Скандинавії в Україну

Наша компанія для цього ідеального кандидата, у нас є багато різних способів доставки, це повітряні і дорожні перевезення, транспорт по морю. Ми виберемо найбільш підходящий для вас режим транспортування для доставки з Норвегії. Наші митні спеціалісти допоможуть вам у підготовці необхідних документів для перевезення з урахуванням особливостей перевезених продуктів. Тому ви можете не турбуватися про те, що під час митного контролю будуть труднощі або проблеми.

По суші, по морю або по повітрю?

Враховуючи значну відстань доставки, потрібно вибрати найбільш підходящий режим транспортування. Якщо вам потрібно щось перевезти швидко, то потрібно вибрати повітряний транспорт, тому що до цих пір це найшвидший режим перевезень, з іншого боку, дуже вражаюча вартість доставки. Якщо вам потрібно доставити щось велике, то в цьому випадку найкращим підходом є морський транспорт, плюс це найдешевший тип транспортного засобу при транспортуванні товарів, але вибираючи цей режим перевезення ви повинні бути готові, що у вас буде достатньо Зачекайте довгий час для доставки. Транспортні засоби також попитом на доставку з Норвегії. Ну, найпопулярніший вид поставки є збірні, коли доставка продукції здійснюється двома різними видами транспорту, спочатку повітрям або морем, а потім, наприклад, автомобільним транспортом. Але наші фахівці завжди допоможуть в цьому не легкий вибір і ваш продукт буде вчасно.

Наша компанія дбає про доставку з далекої Норвегії, так що ви не можете турбуватися про митних формальностей або транспортних нюансів.  Ми допоможемо вам вирішити цю проблему якомога швидше.

Комментарии

Віталій, 2022-05-31 16:23:13

Добрий день. Цікавить вартість доставки(та можливо інших витрат окрім доставки) електромобіля з Норвегії до України

володимир, 2022-05-26 21:19:16

Добрий день. Цікавить вартість доставки(та можливо інших витрат окрім доставки) електромобіля(golf) з Норвегії до України.

Роман, 2022-01-13 12:55:46

Добрий день. Цікавить вартість доставки(та можливо інших витрат окрім доставки) електромобіля(Ніссан Ліф) з Норвегії до України. Документи для експорту підготують та доставлять авто до порту в Осло.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Последние новости

   Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

   Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

   Китайська меблі

   Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

   Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

   Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

   Оптика для автомобіля з Китаю

   Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

   • 044 353 00 01