X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Доставка вантажів з США

TOPCARGO — компанія, що забезпечує комплексне постачання вантажів з США, Китаю, Японії, Росії, Індії та Європи. Наша компанія, TOPCARGO, надає різні способи транспортування товарів: морським, залізничним та повітряним транспортом. Прямі поставки товару замовнику здійснюються через перевірені маршрути доставки.

Послуги з ТОПОПЕРЕВЕЗЕННЯ:

 • Договірна ціна доставки (гарантія договірної ціни між двома сторонами, яка залишається незмінною).
 • Каркас упаковки забезпечується для захисту вантажу.
 • Компанія несе відповідальність за доставку товару і бере на себе всю роботу по собі.
 • Професійна команда, яка завжди буде приходити на допомогу.

Щоб доставити товар з Америки, вам необхідно знайти постачальника, відповідний продукт, підготувати всі документи-це те, що компанія робить TOPCARGO. Багато людей купують подарунки, видають документи, транспортні вантажі з нашою допомогою.

США зазори продукту

Найкраще зв’язатися з фірмами, які посередниками і допомогти організувати судноплавство з США і з професійним адвокатом. Адвокат займається документами. Якщо товар зареєстровано неправильно, вантаж може затриматися на митниці. На американських і українських митних і митних декларацій добре перевіряються.

Способи доставки товарів з Америки

Вантаж доставляється двома способами: літаком і морем. Літак доставляє товар на два тижні, а вартість набагато вища, ніж при пересисі морем. Доставка вантажу кораблем набагато довше (в середньому 5-7 тижнів), а вартість значно нижча, ніж у повітрі. Одна з причин-товар по морю відправляється в конкретний день тижня. Тому, якщо клієнтові терміново не потрібні товари, він замовляє метод моря.

Українці вже давно почали замовляти одяг з США, а зараз ростуть замовлення на косметику, Різне обладнання, гаджети, меблі, Побутова техніка, електроніка. Але багато хто з них не наважуються замовляти іноземні товари, тому що вони не знають всіх нюансів поставки. TopCARGO допоможе в таких питаннях, ми досвідчені і кваліфіковані співробітники. Персонал бере на себе всі проблеми замовника і доставку товару.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01