X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Доставка вантажів з Данії

Данія є ще однією скандинавською країною, яка славиться своїм агропромисловим комплексом, тому для нас ця країна завжди була близька до духу, а кількість сільськогосподарської продукції та обладнання, імпортованої звідти, завжди була досить високою. Плюс, беручи до уваги той факт, що він є членом ЄС, і тепер у нас є зона вільної торгівлі з ЄС, кількість імпортних продуктів зросла багато разів. Окрім сільськогосподарської продукції, ми активно імпортуємо:

 • Промислове обладнання та обладнання
 • Звукозаписне обладнання
 • ферменти та біологічно активні речовини
 • інструменти й частини для фото-та відеоапаратури
 • спортивне обладнання і т. д.

Швидше, надійніше і дешевше

Добре вибраний режим транспорту – запорука успішної доставки ваших товарів. З огляду на розташування Данії доставка може здійснюватися всіма доступними видами транспорту, але при виборі транспортного засобу необхідно враховувати майно самого продукту, тому що добре для одного не потрібно, благо для іншого. Якщо ми говоримо про їжу, то краще вибрати повітряний транспорт або транспортні засоби, залежно від того, як швидкопсувні товари.  Повітряний транспорт виграє з точки зору швидкості поставки, але транспортні засоби коштують набагато дешевше, хоча і поступається за швидкістю. Якщо товар великий, це або транспортний засіб або морський. Морський транспорт є найдешевшим, але доставка доведеться почекати кілька тижнів, так що якщо ви готові почекати, він буде досконалим. Також можлива і комбінована версія доставки, яка здійснюється двома видами транспорту, наприклад, вам необхідно доставити швидкопсувний товар або якесь обладнання дуже терміново, але у вашому місті немає порту або аеропорту, потім такого роду Доставка ідеально підходить для вас.

Наша репутація-все наше

Протягом багатьох років роботи ми створили процес доставки з багатьох країн. так що вам не доведеться турбуватися, що щось трапиться з вашим вантажем, тому що ми піклуємося про нашу репутацію. Наш відділ митного оформлення постійно контролюють всі митні Новини, щоб бути в курсі різних змін в законах і правилах. Адже багато затримок і затримок в час доставки пов’язано з тим, що хтось неправильно видав документи. Ми намагаємося підійти до таких речей, як ссрунови наскільки це можливо. Вибираючи нас, ви обираєте високу якість і швидкість доставки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01