X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Доставка вантажів з Греції

Зараз майже кожні 2 або 3 жителі нашої країни мають родичів за кордоном і, отже, стикаються з проблемою Автоперевезення з іншої країни. Зараз практично будь-яка компанія має іноземні постачальники різних товарів, і з відкриттям кордонів кількість імпортних товарів зросла багато разів.  Якщо ми говоримо про Грецію, то перше, що спадає на думку оливки, але діапазон імпортованих товарів з є набагато ширше. Вітчизняні бізнесмени інтенсивно імпортують низку таких товарів, як:

 • продовольство (але більшість оливки і оливкова олія)
 • Вироби з текстилю та легкої промисловості
 • будматеріалів
 • частини для суден, а також цілі човни та яхти
 • металевих виробів і багато іншого.

І цей список зростає невпинно кожен день, в результаті якого ринок транспортно-логістичних послуг також розвивається інтенсивно. Але як вибрати надійного ділового партнера у всьому цьому достатку? Огляди і історія компанії відіграють велику роль, тому що чим більше це, тим гладший працює вся система.

В потрібний час, в потрібному місці

Наша компанія зуміла встановити весь процес поставки товарів за багаторічний досвід роботи. Завдяки нашому logisticists, товар буде доставлений якомога швидше з Греції і в будь-якому місці нашої країни. Завдяки широкому спектру транспортних засобів, ми будемо вибирати найвигідніший режим транспортування для вас і виробити маршрут доставки з Греції. Наші Брокери і декларанти знають тонкощі митного оформлення будь-якого продукту, так що процес митного оформлення відбувається максимально ефективно і швидко. Ми також намагаємося працювати через багато різних ситуацій, які можуть виникати несподівано під час транспортування, так що в разі такої ситуації, ви отримаєте ваш товар з мінімальними затримках.

Межа відкрита

Ми приділяємо багато часу митному оформленню товарів, тому що неправильна Реєстрація декларації може суттєво затримати процес доставки, і це в кращому випадку. Наші брокери уважно вивчають характеристики майбутнього вантажу, тому що при складанні декларацій необхідно враховувати безліч різних чинників. З відкриттям кордонів, процес проектування товарів значно спрощується, але все ж таки є ще певні нюанси.  Наші декларанти знають, як краще оформити товар, щоб процес проходження митного контролю був максимально швидким і приємним, можна тільки розслабитися і дочекатися вашого вантажу.

Наша компанія гарантує доставку товару з Греції в будь-яку точку України в одній частині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01