X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Доставка вантажів з Казахстану

Казахстан є центральною азіатською країною з активним розвитком промислової і сільськогосподарської галузей. Казахстан бере активну участь у напрямі чорної та нечорної сталеливарної промисловості і є експортером цих продуктів. Між нашими країнами встановлюються Договірні відносини в галузі машинобудування, деревообробної, сільськогосподарської та харчової промисловості. Протягом багатьох років Україна і Казахстан продовжували співпрацювати над взаємними взаємовигідними партнерству. Вантажний трафік між країнами забезпечує безперервне зростання торгівлі.

Topcargo надає своїм клієнтам найбільш вигідні та комфортні умови співробітництва. Збірні вантажі і кругові польоти значно скоротить витрати і задовольняють інтересам замовника.

Шляхи та умови перевезення вантажів з Казахстану

Topcargo пропонує своїм клієнтам повний пакет транспортних послуг між країнами. Ми доставляємо вантаж будь-яких обсягів і розмірів якомога швидше. Досвід компанії з вантажоперевезення та інших транспортних послуг дозволяє нам розробляти ідеальні схеми доставки. Клієнт не тільки економить час, але і отримує економічні вигоди.

Коли ви доставляєте товари з Казахстану по Topcargo ви отримуєте:

 • Вигідні тарифи;
 • Досвідчені тягачі та водії;
 • Супровід угоди на всіх етапах;
 • Допомога з необхідними документами.
 • Оперативність і лояльність;
 • надійність і відповідальність перед замовником.

Безпека та безпека вантажу є одним з найважливіших правил компанії. Замовник може бути впевненим у тому, що товари забезпечені та упаковано, відповідно до всіх вимог і стандартів. Крім того, ви отримуєте страхування вантажу як показник надійності компанії. Для професіоналів немає дрібниць.

Вартість доставки складається з різних показників. Це включає в себе оцінку вантажу, бажаний час доставки, митна вартість, кількість страхових та інших показників. Вигідно транспортувати великі обсяги товару або використовувати можливість послуг збірних вантажів. Це заощадить вам багато грошей.

Topcargo з радістю візьме на себе відповідальність за перевезення вашого вантажу. Ми будемо кращим партнером для вас, хто може бути довірено вирішити всі поточні проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01