X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Доставка вантажів з Болгарії

В даний час імпорт і Експорт товарів настільки глибоко вкоренилася в нашому повсякденному житті, що це просто неможливо уявити без нього. Більшість продуктів і продуктів, які ми їмо, плаття і використання є наслідком торговельних контрактів.

Митні документи: що і як

Безсумнівно, є багато нюансів, “плюс” і “мінуси” в торговому сфері. Одним з аспектів є митні документи, які відіграють, ймовірно, найважливішу роль у всьому процесі перевезень з Болгарії в Україну. Втім, не хвилюйтеся: є величезна кількість дійсно хороших професіоналів, які вміють заповнювати такі документи відповідно до законодавства країни. Вони легко справляються з юридичними питаннями і після цього замовник може бути впевненим у чистоті та надійності перевезень.

Автомобільний транспорт з Болгарії в Україну: чи можете ви довіряти?

Кожен клієнт просто коли-небудь турбуються про те, все буде добре з продуктом, як швидко він досягне свого призначення і залишиться такою ж якістю через швидкість транспортування або навіть досвід водія. Але ці дві держави мають щось спільне, а саме: кілька “плюсів”, які допомагають ефективно співпрацювати.

 1. Відстань. Між Софією, столицею Болгарії та Києвом, відповідно-столицею України, лише трохи більше 1000 кілометрів. Це може здатися величезною фігурою, але насправді-двадцять годин на дорозі, і автомобіль з вантажем, де він чекає клієнта.
 2. Персонал. Ми поговоримо про вантажівки, які завжди готові піти на зустріч. Якщо товар потрібно підімати з точки, наприклад, а, а відправка автомобіля здійснюється з пункту в, водій самостійно займається цим нюанс. Коли товар знаходиться в Україні, він доставляється безпосередньо замовнику під дверима, як це має бути.
 3. Широкий спектр вантажних перевезень. Величезний вибір, безліч опцій. Кожен транспортний засіб проходить спеціальну технічну інспекцію, яка не дозволяє працювати ті транспортні засоби, які не відповідають стандартам.

Чи не “під ключ” страшно?

Імпорт або експорт “під ключ” є досить вигідним пропозицією, коли імпортер або експортера приймає всі завдання на себе, починаючи з покупкою товарів, документів і закінчуючи доставкою будь-якої складності в будь-якому куточку України. Ні, це не страшно: він часто навіть прискорює процес транспортування, так що техніка “під ключ” стає все більш і більш популярним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01