X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Доставка вантажів з Франції

Франція є країною вина, шампанського, круасани і солодощів, а також автомобілі, обладнання та машини. Так що якщо ви є власником бізнесу, щоб Франція в якості ділового партнера це досить здорово. Але для встановлення поставок необхідно мати і надійний перевізник, який візьме на себе всі труднощі поставки товару.

Спочатку клієнт

Вже більше 5 років наша компанія поставила багато різних вантажів по всій Україні. Ми також пропонуємо різні режими доставки, все для зручності нашого майбутнього замовника, тому що для різних видів товарів вам необхідно вибрати різні режими перевезень, які краще підходять для конкретного завдання. Обрана логістична система, завдяки якій будуть обрані оптимальний маршрут доставки з будь-якої точки Франції до України. Для вашої зручності, ми розробили систему, яка дозволяє відстежувати місцезнаходження вашого продукту. Ми доставляємо ваші товари саме до місця призначення, будь то ваш будинок, будівельний майданчик, завод або магазин, так що вам не потрібно думати, як взяти товар зі складу в потрібному місці.

Ми дбаємо про всі турботи

Незважаючи на те, що доставка з Франції, як члена ЄС, дозволяє суттєво спростити митні процедури, ми вирішили звільнити наших клієнтів від таких зобов’язань. Тому наша компанія допоможе вам у оформленні необхідних документів і збору додаткових сертифікатів, якщо вони потрібні. Наші Брокери і декларантів знають всі тонкощі цієї роботи, так що вам не потрібно шукати додаткові фахівці або головоломки себе над тим, як краще це зробити.

Обравши нашу компанію як свій бізнес, ви отримуєте надійну підтримку і стабільну поставку різних продуктів вашого бізнесу. Зрештою, скільки прибутку можна загубитися, тому що той або цей товар або підрозділ не прийшло в той час. Під час розробки маршрутів ми намагаємося враховувати всі чинники, щоб мінімізувати ризик виникнення форс-мажорних обставин і про те, що поставки товарів здійснювалася протягом часу. Ми також намагаємося провести різні акції для наших клієнтів, так що кожен може відчувати користь роботи з нами. Вибір, звичайно, твоє, але зворотний зв’язок наших клієнтів говорить самі за себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01