X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Доставка вантажів з Естонії

Естонія належить до Балтійських країн і має великий потенціал, особливо після вступу до ЄС. Не дивно, що Доставка товарів з Естонії з усіма необхідними документами користується попитом на Topcargo. Цей логістичний оператор сьогодні є одним з лідерів в Україні.

Пріоритетом компанії є взяти індивідуальний підхід до кожного клієнта. З урахуванням бюджетних побажань і найкращого маршруту складено нерозрахунки. Ви повинні бути обережними щодо вибору транспорту. Дорожній транспорт в Естонію виробляється частіше, ніж транспорт іншими видами транспорту. Незважаючи на те, що Авіаподорож дозволяє швидко відправляти товари швидше, їх ціна зупиняється багато. Topcargo порадить вам, на якому транспорті використовувати.

Які групи товарів з Естонії користуються популярністю в Україні?

Естонія славиться своїм успіхом в таких галузях промисловості:

 • Вироби загальномашинобудівні
 • Деревообробної промисловості;
 • Паперової промисловості;
 • Харчової промисловості;
 • Хімічної промисловості;
 • легкої промисловості.

Яка галузь ваш бізнес знаходиться в, ви зможете взяти вашу компанію на більш високий рівень, купуючи необхідні товари в Естонії. Хоча це і не лідер європейського ринку, він неухильно росте і розвивається після найбагатших країн ЄС. А з введенням безвізового режиму стало легше співпрацювати з Естонією. Багато формальності залишаються, але компанія-перевізник з радістю візьме на себе.

Дбайливе ставлення до вантажу є обов’язковим правилом у топці. Так що вам не доведеться турбуватися, що щось трапиться з вантажем. Ми можемо запевнити вас, що вона буде надійно фіксована і упакована. У такому випадку, як доставка цінних вантажів для одного з кращих вантажних операторів немає дрібниць. Ви отримуєте страхування вантажу, щоб довести достовірність Topcargo. Зв’яжіться з керівниками компанії зараз, і через кілька днів ви будете мати естонську продукцію. Ви зможете використовувати придбані товари для особистих потреб, або розвивати свій бізнес в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01