X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Доставка телефонів і електроніки з Китаю

  В даний час багато споживачів в нашій країні використовують електроніку з Китаю. Таблетки, мобільні телефони, комп’ютери і багато інших гаджетів від цієї держави показали себе на позитивній стороні і гідна Альтернатива дорогим аналогам. Тим більше, що їхня Ціна більша до кишені. Саме з цієї причини багато ділових людей в даний час зацікавлені в торгівлі китайською електронікою. У той же час, вкрай важливо не тільки знайти якісну продукцію і надійного постачальника, а й визначити механізми і маршрути перевезень. Поставка електроніки з Китаю в даний час є дуже актуальним питанням, тому багато транспортні компанії пропонують цю послугу своїм клієнтам.

  Виробництво китайської електроніки

  Більшість електроніки в основному виробляються в провінції Гуандун. Є безліч заводів, які виробляють електроніку різних видів і якості.

  Багато всесвітньо відомих фірм в даний час переїхали їх виробництва в Китай, зберігаючи при цьому величезну кількість грошей. Але якість цього не відбилося жодним чином, представники фірми ретельно контролюють весь процес виробництва.

  Збір інформації про постачальника

  Реальна якість електронного обладнання не завжди відповідає заявленої, тому варто перевірити виробників добре. Китайські товари є горезвісні для багатьох за їх неякісні підробки, які можуть легко відлякати будь-який покупець. Спеціалісти нашої логістичної компанії готові збирати інформацію та Відгуки про продавця, щоб клієнти не втратили коштів на збиткових закупівлі.

  Чому електроніка з Китаю не поступається за якістю іншим державам

  Остаточна Ціна будь-якого виду електричного товару і не тільки складається з різних факторів, включаючи відходи на технологічні операції. Жителі Китаю тепер готові запропонувати більш низьку вартість своєї роботи, ніж, наприклад, європейці. У зв’язку з цим загальна кількість китайських товарів значно нижча, ніж його колеги, випущені в інших країнах. Це багато в чому пояснюється тим, що зараз в Україні більшість електроніки приносять з Китаю.

  Правила транспортування електроніки та смартфонів

  Поставки телефонів і електроніки з Китаю часто затьмарені неминучим розмитнення товару перевозяться. Інколи не дуже легко враховувати всі нюанси митного оформлення продукції, а саме електроніку, при транспортуванні з Китаю.

  При доставці великої партії смартфонів з Китаю в Україну потрібна зовнішньоекономічна угода з постачальником з Китаю, сертифікати, які підтверджують якість товару, а також документи для митного оформлення.

  Переваги TopCARGO:

  • Досвід наших співробітників і ретельне знання законів Китаю дозволяє координувати роботу всіх проміжних фірм, які беруть участь у русі вашої електроніки.
  • Особистий представник на митниці, який дозволяє швидко виконувати оформлення документів, а в майбутньому і економити гроші.
  • Налагоджені контакти з виробниками в Китаї.
  • Розробити спеціальний маршрут, що дозволяє скоротити витрати до максимального, для кожного випадку транспортування з урахуванням всіх вимог.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01