X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Доставка чохлів з Китаю: для себе і для бізнесу разом з Топкарго!

Чохол для телефону – це річ надзвичайно важлива, яка в повній мірі зберігає його цілісність, дозволяє уникнути будь-яких механічних пошкоджень, як відколів, так і подряпин. Насправді, фірмові чохли для телефонів, смартфонів, планшетів і ультрабуків досить невиправдано дороги: в даному випадку, покупець платить не стільки за якість, скільки за конкретний бренд. І саме тому просунуті користувачі при покупці нового смартфона або просто при бажанні змінити чохол, відразу ж починають моніторити популярні китайські інтернет-магазини. А чому б не почати продавати китайські чохли для телефонів і інших гаджетів в Україні? Насправді, організувати такий бізнес – не так складно, як може здатися на перший погляд. А про переваги, особливості та тому, як організувати доставку, ми вам із задоволенням розповімо!

Доставка і продаж телефонів з Китаю: переваги та особливості

 • Китайські чохли для телефонів і інших гаджетів відрізняються максимальним різноманітністю. Різні відтінки, різні розміри, різні матеріали – шкіра, пластик, силікон і багато іншого. Різноманітність дизайнів вражає уяву і, на відміну від “фірмових” варіантів, дозволяє підбирати стиль чохла під весь образ. Таким чином, якщо ви хочете організувати такий бізнес, то вам варто звернути увагу на те, що потрібно забезпечити максимум різноманітності для покупців: так продажу будуть набагато вище.
 • Чохол для телефону – це в принципі своєму невелика покупка, а вже в Китаї чохли і зовсім дуже дешеві. Тому почати такий бізнес ви можете навіть з мінімальним стартовим капіталом, закупивши першу, невелику партію і почавши продавати їх як через інтернет, так і оффлайн. А навіть невелика націнка допоможе вам отримувати значний прибуток.
 • Китайські чохли для телефонів досить якісні. Незважаючи на якийсь ореол негативних стереотипів, який витає на китайськими товарами, китайські чохли впевнено ламають все штампи і шаблони. Це – дійсно якісний товар, особливо якщо ви ретельно і уважно будете вибирати постачальників.

Організація доставки з Китаю і пошук постачальників: як здійснити?

Якщо ви вперше маєте справу з китайським ринком, то пошук постачальників, викуп товару, митне оформлення і вибір способу доставки – це ті пункти, на які варто звернути увагу в найпершу чергу. Самостійно тут розібратися дуже складно з огляду на специфічності китайського ринку. Саме тому, таке завдання стоїть делегувати професіоналам, які вже давно мають справу з китайським ринком. Фахівці компанії Топкарго допоможуть вам оптимально підібрати постачальників, здійснити закупівлю товару, швидко і надійно доставити товар в Україну – “до дверей”, а також подолати всі складнощі митного оформлення товару. Відкрити свій бізнес разом з нами – це просто!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01