X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

ДОСТАВКА ДИТЯЧИХ КОЛЯСОК ІЗ США

Індустрія дитячих іграшок, одягу або колясок займає окрему нішу в торговій мережі США. До виробництва будь-якого товару, з яким дитина стикається або може зіткнутися, підходять з особливою ретельністю. Це правило зберігає свою актуальність і для колясок. Тому дитячі коляски з США вважаються одними з найбільш якісних і надійних.

Як вибрати коляску

Американські виробники пропонують безліч варіантів колясок для дітей з моменту народження. При цьому буде відрізнятися тип конструкції, можна підібрати різні аксесуари і функції, які призначені для забезпечення максимального комфорту не тільки для малюка, але і його батьків. При покупці необхідно звернути увагу на кілька критеріїв:

 • комфорт – в будь-якому віці колиска повинна бути досить жорсткою і зберігати свою форму, сама конструкція повинна оснащуватися амортизацією для максимально комфортної їзди по будь-якій поверхні;
 • безпека – при їзді або стоянки дитина не повинна вивалюватися з коляски і наявність ремінців дозволяє вирішити це питання;
 • простота управління – все механізми повинні працювати максимально злагоджено, без праці згинаючись і розгинаючись.

Додатковою перевагою буде наявність аксесуарів – сумки для особистих речей, дощовика або москітної сітки, захисту для коліс.

В Америці коляски діляться на три основні групи:

 • люльки;
 • трансформери (з прогулянковим і спальним блоком);
 • модульного типу (з автокріслом і додатковим змінним блоком).

Класична люлька найбільш підходящий варіант для немовлят і дітей до 8-9 місяців. Вони використовуються до того моменту, поки дитина не навчиться тримати голову і впевнено сидіти протягом декількох годин.

Окремою популярністю користується варіант трансформера. Подібні коляски купуються на кілька років вперед, поступово трансформуючись з люльки в прогулянковий варіант. Деякі американські моделі можуть оснащуватися не зовсім зручним спальним місцем для немовляти і низькими бортиками, тому при покупці необхідно ретельно ознайомитися з описом моделі.

Прогулянкові коляски користуються особливою популярністю. Вони мобільні, легко складаються при першій необхідності, витримують вагу дитини і призначені для далеких поїздок. При виборі такої коляски необхідно перевірити наявність необхідних ременів безпеки, можливості блокування коліс.

Підібрати найбільш підходящий варіант серед інших на торгових майданчиках США не складає особливих труднощів. Досить просто визначитися з характеристиками.

Труднощі доставки

Дитячі коляски досить габаритний і важкий вантаж. Самостійне транспортування товару навіть в межах України викликає багато проблем і питань. Тому доставка вантажу з США буде досить дорогий. Додатково необхідно враховувати митні збори, заповнення декларацій та багато іншого. І навіть в такому випадку очікувати коляску доведеться місяць-два.

Можна вирішити проблему іншим шляхом. Звернутися до команди фахівців, які допоможуть не тільки доставити товар в будь-яке місто України, а й дадуть відповідь на всі відповідні питання щодо характеристик товару, його переваг і особливостей. Додатково, ви зможете замовити кілька моделей для себе, своїх знайомих або подальшого продажу. Ви отримаєте спеціалізовану допомогу в будь-якому випадку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01