language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Доставка вантажів з Китаю – швидко та вигідно

  ekspress_dostavkaНині купівля товарів з-за кордону стала повсякденним заняттям. Найпопулярніша країна – це Китай. Щодня з неї доставляється безліч корисних вантажів до всіх куточків світу. Популярність китайських товарів пояснюється тим, що кожна людина може знайти будь-яку річ на свій смак та колір буквально за копійки. Купити будь-який товар можна за кілька хвилин, але як його доставити?

  З цією проблемою допоможуть розібратися спеціальні компанії, що займаються доставкою вантажів з Китаю. Завдяки величезним вантажним суднам ваше придбання приїде до вас буквально за 20 днів. Все залежить від терміновості замовлення та особливостей вантажу.

  Особливості компанії постачальника

  Зі зростанням потреби у доставці вантажів з Китаю, значно зросла і кількість фірм. Тому кожного дня триває боротьба між постачальниками. А це великий плюс, адже кожна фірма конкурентна. Отже, якщо ви вперше користуєтесь послугами доставки, необхідно знати головні особливості та переваги обраної компанії.

  Головні особливості хорошої доставки вантажів з Китаю:

  1. Фінансова гарантія. Послуга, яка допомагає ефективно боротися із шахраями. Адже всі угоди відбуваються за спеціальною схемою блокування коштів.

  2. Постійне відвантаження товарів. Тобто кожне судно компанії відвантажується у вашому регіоні щотижня. Тому клієнт зможе швидше отримати свій вантаж.

  3. Документальна гарантія. Кожна доставка вантажу з Китаю підтверджується спеціальними документами та папером. Будучи гарантом успіху та безпеки угоди.

  4. Надійність постачальників товарів. Це означає, що компанія має базу даних найпопулярніших продавців товарів. Тому має справу лише з перевіреними людьми.

  5. Контрольований ланцюжок доставки. Кожне судно здійснює доставку за певним графіком, не порушуючи його.

  6. Репутація перевезення вантажів із Китаю. Це важливий пункт, адже саме репутація компанії може засвідчити клієнтів у тому, що їхні вантажі будуть у безпеці.

  7. Допустимі ціни. У світі є стандарт вартості доставки. Тому кожна компанія має дотримуватись її.

  Деякі компанії мають таку послугу, як авіа доставка вантажів. За допомогою вантажного літака ви зможете отримати своє посилання набагато швидше, ніж морем. Головна особливість цієї послуги це швидкість та надійність. Компанія дбає про своїх клієнтів, тому було зроблено спеціальні тарифи. Вони доступне як швидке перевезення, а й гарантія. Тобто, якщо ваш вантаж буде пошкоджений, вам буде виплачено збиток у розмірі вартості посилки.

  Вартість доставки вантажів з Китаю

  Доставка малих вантажів із Китаю має зовсім невелику вартість. Тому ціна може варіюватися від 6 доларів і залежить від особливостей товару. Вантаж буде доставлено протягом 11-15 днів із моменту оплати. Щоб розрахувати вартість доставки вантажу з Китаю в Україну, зверніться до фахівців компанії Топкарго. Наші співробітники допоможуть підібрати оптимальний спосіб доставки і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01